X


Ünlü Rapçi Fırsat Kaçırmaktan Yorulduğunu ve Dogecoin Satın Aldığını Açıkladı

Meek Mill, 50.000 dolar değerinde Dogecoin satın aldı.
16:11
5 Mayıs 2021

Dünyaca ünlü rapçi Meek Mill, Dogecoin satın aldığını sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı. Ünlü rapçi, fırsat kaçırmaktan yorulduğunu ve bir miktar DOGE satın aldığını Twitter üzerinden açıkladı.

Meek Mill, DOGE Satın Aldığını Açıkladı

Meek Mill, son günlerin en çok konuşulan ve rekor üzerine rekor kıran Dogecoin’i sonunda satın aldığını sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ünlü isim, satın alma işleminin detaylarını da aktardı. Mill, yaklaşık olarak 0.54 dolar fiyattan 94.000’in üzerine Dogecoin aldığını belirtti. DOGE’nin inanılmaz performansı birçok ismi popüler kripto paraya yönlendirdi. Bunun yanı sıra fenomen isim, kripto para birimlerine ilk defa ilgi duymuyor. Geçtiğimiz ocak ayındaki GameStop dalgalanmasının ardından takipçilerine seslenen Mill şunları tweet’ledi: “Hisse senetleri ve kripto para birimleri hakkında bilgisi olan birilerine ihtiyacım var.”

Meek’in yatırımı, DOGE’nin yeni rekorunun hemen öncesinde geldi. Gündeme oturan kripto para Dogecoin, 2021 yılında %9000’in üzerinde artış kaydetti. Bunun yanı sıra DOGE 85 milyar dolarlık piyasa değeri ile XRP’yi geride bırakarak piyasa değeri sıralamasında dördüncülüğe tırmandı. Dogecoin rallisi, Reddit ve Twitter’daki kripto para meraklıları tarafından başlatılan bir akım ile büyüdü. Ayrıca, 20 milyon kullanıcı kayıtla eToro’nun Dogecoin’i sistemine entegre etmesi son günlerin en önemli gelişmesi olarak yorumlanıyor. Birçok ünlü ismin dahil olması da ralliye inanılmaz bir ivme kazandırdı. DOGE’nin en büyük destekçisi Elon Musk, DOGE ile ilgili yaptığı son açıklamada 8 Mayıs SNL lansmanında kesinlikle olacağını bildirdi.

DOGE Durdurulamıyor

Dogecoin an itibarıyla 0.67341 dolar seviyelerinden işlem görüyor. 24 saatlik zaman diliminde %40’ın üzerinde artış kaydeden popüler kripto para, yükseliş trendini koruyor. Öte yandan DOGE destekçileri hedefi 1 dolara koydu. Uzmanlar DOGE için herhangi bir öngörüde bulunamazken popüler kripto para büyümeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar