Ünlü Analistten İddialı Tahmin! Bu Altcoin’de 10 Kat Artış Bekliyor

Ünlü kripto para analisti yeni tahminini açıkladı. Bu altcoin'de 10 kat artış bekliyor.
09:30
29 Aralık 2021
Ünlü Analistten İddialı Tahmin! Bu Altcoin'de 10 Kat Artış Bekliyor
Okuma Süresi: 3 Dakika

Önde gelen bir kripto para analisti ve trader, verimli stabilcoin ticaretine odaklanan merkezi olmayan bir borsaya güç veren popüler altcoin için fiyat hedeflerini açıkladı.

Ünlü Analist, Bu Altcoin Ralli İçin Hazır

Popüler kripto para analisti Credible Crypto, geçtiğimiz gün Twitter’dan yaptığı açıklamalarda kripto para piyasasına yönelik son tahminlerini paylaştı. Credible Crypto, 285.600 Twitter takipçisine Ağustos ayında Convex Finance için (CVX) başarılı bir tahmin yaptıktan sonra, Curve DAO Token‘ın (CRV) benzer bir koşuya devam etmeye hazır olduğunu belirtti.

Ünlü analist Curve Dao Token hakkında yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

CVX’te 10 kat kazanç sağlamamız yaklaşık dört ay sürdü. Şimdi CRV‘deki 10x’imizin zamanı geldi. 3 doların altındaki orijinal giriş, 3 ile 4 dolar arasında toplu olarak eklendi ve şimdi birçok kez söylediğim gibi, en azından döngü sonunda 40 doları hedefliyor. Hadi alalım onu.”

Credible Crypto ayrıca 18 Ağustos tarihli bir tweet’inde, “dünya CVX’te uyuyor” şeklinde bir ifadeye yer verdi.

Öyle ki popüler altcoin son zamanlarda etkileyici bir performans sergiliyor ve Ağustos ayının başında 4 doların altındayken geçen Perşembe günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 49 doların üzerine çıktı.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CVX, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %2.88’lik artışla 46.20 dolar seviyelerinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Convex Finance, yerel token CVX’in stake, likidite madenciliği ve oylama için kullanıldığı Curve Finance’in üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolüdür.

10x Bekliyor

Ünlü kripto para analisti Credible Crypto, şimdiki kripto piyasası döngüsü sırasında CRV’nin ne kadar yükselebileceğini görmeye odaklanmış durumda.

22 Aralık’ta CRV’nin kısa vadede 5,50 doları aşması için çağrıda bulunan bir tweet’in ardından Credible, bu fiyat hedefini tuttuktan sonra altcoin düzeltmesini görebileceğini ve muhtemelen desteğe geri dönebileceğini belirtti ve açıklamalarının devamında şöyle söyledi;

“Hedef vuruldu. CRV muazzam bir güç gösteriyor ancak bir geri çekilme göreceksek, muhtemelen bu bölgeden olacaktır.

Elbette bir atılım yapmayı çok isterim, ancak gözlerimizi 4.60 dolar bölgesinde.”

DeFi takipçisi DeFi Llama‘ya göre Curve, 23,46 milyar dolar ile kilitli toplam değer (TVL) açısından tüm projeler arasında ilk sırada yer alıyor. Convex Finance ise, kilitli varlıklarda 19.34 milyar dolar ile ikinci sırada.

Bir DeFi protokolünün TVL’si, akıllı sözleşmelerinde tutulan toplam sermayeyi temsil eder. TVL, ağa kilitlenen teminat tutarının varlıkların cari değeri ile çarpılmasıyla hesaplanır.

CRV içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %2.43 düşüşle 4.89 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor. Ayrıca Curve, Cuma günü yeni bir artış başlattı ve aylık en yüksek seviyesi 5,85 dolara ulaştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar