Uniswap Fiyat Analizi: Yatırımcılar Buna Hazır Olsun! Uniswap (UNI) 2022 Fiyat Hedefi!

Fiyat kritik bölgede, yatırımcılar büyük kazanç fırsatı yakalayabilir.
21:50
31 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasaları artık 2021 yılına veda ediyor. Peki yarın itibariyle 1 yıl boyunca bizi neler bekleyecek? Uniswap (UNI) için kısa ve orta vadeli fiyat değerlendirmelerini ele alıyoruz. Eğer beklentiler gerçekleşirse UNI yatırımcıları ciddi kazançlar yakalayabilir.

Uniswap Fiyat Analizi

UNI günlük grafikte kısa süre içinde yukarı yönlü bir kırılmaya neden olabilecek bir yükseliş modeli oluşturuyor. Bu nedenle yatırımcıların bir kırılma için giriş fırsatı beklemeleri yararlı olabilir. Bu kısa vadeli modelin hedefi ise tam 27 dolardır. UNI tokeni, yükselişin tersine dönmesine yol açan 14 dolarlık destek bölgesinin yakınında destek buldu. Ancak, geri dönüş 20 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıkamadı ve fiyatı 16 dolara geri itti.

Bununla birlikte, UNI %60’tan fazla bir ralli ile sonuçlanabilecek son derece önemli bir yükseliş modeli oluşturuyor. Günlük grafikteki kırılma azalan genişleme paterni, kapana kısılmış yükseliş momentumunu serbest bırakacak ve fiyatları 27 dolara taşıyabilecek.

Uniswap (UNI) 2022 Fiyat Hedefi!

Önemli EMA seviyesine göre, UNI token 4 saatlik grafikte 50 ve 200 EMA’nın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, EMA’lar bir altın geçiş olasılığını da beraberinde getiriyor. Göreceli güç endeksi (54), %50 işaretinden anında bir iyileşme gösterdi. Ayrıca, eğim günlük grafikte yükseliş eğilimi gösteriyor.

Uniswap tokeni şu anda 20 dolarlık direncin ve direnç trendinin eşiğinde. Fiyat, birleşme noktasına yakın arz alanının üzerine çıkamazsa, destek seviyesine geri dönüş makul olur. Fiyat hareketi, token için genel direnç seviyelerinin 22,5 dolar ve ardından 27 dolar olduğunu gösteriyor. Öte yandan, destek seviyeleri 16 dolar ve 13 dolardır. Eğer 27 dolar hedefi gerçekleşirse 2022 yılının ilk çeyreğinde UNI token çok daha fazlasını yapabilir.

Fiyat yazı hazırlandığı sırada %5’e yakın yükselişle 18 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Günün ilerleyen saatlerinde yaşanabilecek ani hareketlenmelere karşı hazırlıklı olabiliriz.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar