X


Torrent Kripto Paralarla Buluşuyor

BitTorrent ve µTorrent'e nihayet kripto paralar geliyor.
11:00
28 Kasım 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

BitTorrent ve µTorrent’teki Pro & Ads Free (Reklamsız) ürünlerde bundan böyle Tron (TRX), Binance Coin (BNB) ve Bitcoin (BTC) kabul edilecek.

Dünyanın en büyük ve en popüler P2P iletişim ürünleri ve protokolleri BitTorrent ve µTorrent, müşterilerinin Ads Free ve Pro ürünleri üç farklı kripto parayla; TRX, BTC ve BNB ile alabileceğini açıkladı. Bu gelişme Tron’un Medium kanalından da duyuruldu.

Dijital paralar için entegre edilmiş ödeme kanalı sağlayıcısı CoinPayments.net, dünyanın en büyük merkezsiz uygulamalarından birinde merkezsiz coin’leri tanıtma konusunda BitTorrent’e yardımcı oldu. Tron’un Medium duyurusunda, Tron’un kurucusu ve BitTorrent’in CEO’su Justin Sun’ın ağzından şu ifadeler geçiyor:

BitTorrent TRX’i ürün ve hizmetlerinde ödeme opsiyonu olarak kabul eden ve sayısı giderek artan online şirketlerin arasına katıldı. BitTorrent’in 100 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip olmasından mütevellit bu hamle hem TRX’in online marketlerde kullanım oranını artıracak hem de BitTorrent’in premium ürünlerine tam teşekküllü olarak erişmek isteyen müşterilere daha fazla opsiyon tanıyacak.

Söz konusu üç kripto paraya sahip yatırımcılar, Windows için Pro ve Ads Free de dahil olmak üzere µTorrent veya BitTorrent ürünlerinin abonelik ücretini kripto para cinsinden ödeyebilecek. Pro ürüne anti-malware (kötü amaçlı yazılımlara karşı yazılım), anti-virüs takibi, HD modda oynatma ve dosya çevirme gibi özellikler dahil. Konu hakkında daha fazla bilgiye bittorrent.com veya utorrent.com adresinden erişebilirsiniz.

Kaynak: blokt.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar