Stellar Yorumları: XLM Fiyatı Tehlikeli Bölgede Mi?

XLM yatırımcıları paniğe kapılırken rakamlar düşüşün sanıldığı kadar derin olmadığını işaret ediyor.
21:00
8 Haziran 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto para Stellar piyasa genel düşüşü ile birlikte 0.33 dolara geriledi. XLM yatırımcıları paniğe kapılırken rakamlar düşüşün sanıldığı kadar derin olmadığını işaret ediyor.

Stellar’dan Bir Yıldan Kısa Bir Sürede Etkileyici Performans

Stellar (XLM), bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.33 dolar seviyelerinden işlem görüyor ve son 24 saatlik süreçte %11.55 oranında düşüş kaydetti. Bu düşüş birçok kişi tarafından felaket olarak değerlendirilse de popüler kripto paranın son zamanlarda gördüğü büyük hareketlerin bir göstergesidir.

Stellar’ın genel görünümü, birçok kripto para birimine göre hafif bir düşüş eğilimini gösteriyor. Düşüş trendi birkaç hafta öncesine kadar önemli ölçüde yavaşladı. 16 mayıs ila 23 mayıs arasında Stellar, en büyük düşüşlerinden birini görmüş ve 0.77 dolardan 0.33 dolara gerilemişti. Bu aşağı yönlü hareket Stellar’ın genel olarak iyi performans sergilediği yıla göre negatif bir hareketti. Geçtiğimiz yıl ekim ayında Stellar 0.08 dolar civarındayken bir yıldan kısa bir sürede önemli yol katetti.

Kripto Para Piyasası Genel Durumu

Öte yandan Bitcoin, geçtiğimiz ay büyük çaplı bir aşağı yönlü harekete imza attı. Geçtiğimiz birkaç hafta içerisinde de 40.000 doları aşan birkaç fiyat hareketi haricinde yükseliş ivmesini yakalayamadı. Kripto para piyasası mevcut durumunda Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Litecoin hareketlerinin hakim olduğu bir sektör olarak öne çıkıyor. Dogecoin, son zamanlarda en büyük sıçramayı yapan kripto para olarak kaydedildi. DOGE, Coinbase Pro’da listelenmesinin ardından %30’un üzerinde bir artışla 0.44 dolara dokunmuştu. Ancak piyasa rotasının aşağı yönlü olması tüm kripto para birimlerini düşüşe sürükledi. Gündemi en çok işgal eden kripto para Dogecoin, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.31 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Erkan
    1 sene önce

    Tabikide st.btccash babasiz yapamazo nereye oda oraya

    27