X


Stellar ve Cardano Fiyat: XLM ve ADA Son Durum

XLM ve ADA’da son fiyat durumu ne?
14:45
28 Ocak 2021

Kripto para birimleri volatil fiyat hareketlerini devam ettiriyor. Özellikle son zamanlarda kripto para birimleri için Stellar (XLM) ve Cardano (ADA) oldukça popüler konumda yer alıyor çünkü iki kripto para birimi de iyi fiyat performansları sergiliyor.

Stellar Fiyatı

Stellar da tüm kripto para birimlerinde olduğu gibi Çarşamba günü bir düşüş yaşadı ve fiyat yaklaşık olarak yüzde 9 oranında düştü. Kripto para birimlerinde alınan karışık sinyallerle güne başlayan XLM 0,26 dolar bandında günü açtı ve sonrasında 0,25 dolara geriledi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Analistlere göre XLM’de ilk ana direnç 0,26 dolar bandında bulunuyor ve bu seviyenin aşılması daha yüksek seviyelerini beraberinde getirebilir. Sonrasında yukarı yönlü bir grafik oluşması halinde ise son 1 yılın en yüksek seviyesi olan 0,40 dolar doğru bir artış başlayablir. Ancak bunun için tüm piyasada yükseliş yönlü bir ivme olması gerektiği düşünülüyor.

Cardano Fiyatı

Piyasa değeri bakımından en büyük 7. kripto para konumunda bulunan Cardano (ADA) 0,33 dolar bandında işlem görmeye devam ediyor ve ADA’nın bu noktadan yukarı ya da aşağı yönlü yapacağı kırılmanın oldukça önemli olduğu düşünülüyor.

Bitcoin’in ve sonrasında Ethereum’un (ETH) ilerleyeceği yön ile birlikte ADA’nın gidişatının şekilleneceğini ifade eden analistler, Cardano’nun son zamanlarda oldukça volatil olduğunu ifade ediyor.  Cardano ile ilgili detaylı bilgilere

Bunlara ek olarak 0,33 dolardan sonra 0,36 dolar bandının çok önemli olduğu düşünülüyor ve bu seviyenin kırılmasından sonra 0,50 dolara doğru hareket başlama olasılığı olduğu ifade ediliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar