Reklam

Stellar Fiyatı Aşağı Yönlü Piyasa Trendine Kafa Tutuyor: XLM Neden Artıyor?

XLM fiyatında önemli artış.
18:55
3 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Stellar Development Foundation CEO’su Denelle Dixon, bir komite oturumunda görüşlerini bildirmeye hazırlanıyor. Stellar’ın yerel kripto varlığı XLM, son 24 saatte %10’luk bir fiyat artışına imza attı.

Denelle Dixon’a Büyük Onur

Stellar Development Foundation CEO’su Dixon, önümüzdeki hafta dijital varlıklar ve finansın geleceği hakkındaki tam komite oturumunda görüş bildirmekten onur duyacağını aktardı. Duyuruyu Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi Başkanı Maxine Waters yaptı. 8 Aralık’ta komite karma bir duruşma yapacak. ABD Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi Başkanı Maxine Waters, kripto para odaklı şirketlerin CEO’larını “Dijital Varlıklar ve Finansın Geleceği” konulu planlanmış bir panele davet etti.

Circe Pay CEO’su Jeremy Allaire, US FTX borsası CEO’su Sam Bankman-Fried, Bitfury Group CEO’su Brian Brooks, Paxos Global CEO’su Chad Cascarilla ve Stellar Foundation CEO’su Denelle Dixon davete katılan isimler arasında yer aldı.

XLM Fiyatı Yükselişini Sürdürüyor

Yaşanılan gelişme ile birlikte kasım ayında belirsiz bir seyir izleyen XLM, önemli bir yükseliş sekansı kaydetti. Boğaların piyasa hakimiyetini ele almasıyla rotayı yukarı kıran Stellar (XLM), gün içerisinde 0.3632 dolara kadar tırmandı. Bununla birlikte uzun zamandır beklenen lansman gerçekleşti. Bir ekosistem katılımcısı olan Litemint, NFT pazarını piyasaya sürdü ve kullanıcıların Stellar’da NFT basmasına imkan sağladı. XLM fiyatı, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.3516 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

Kripto para piyasasının genel trendine rağmen XLM, durgun piyasadan sıyrılarak gözle görülür bir performans sergiledi. XLM, ekosistemindeki yenilikler ve komite gelişmeleri ile birlikte yukarı yönlü momentumunu korumak adına mücadele veriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar