X


Sonunda Beklenen Hamle Geldi: BitMEX Artık Her Yerde

Kaldıraçlı işlem platformu uzun zamandır kullanıcıların beklediği hamleyi nihayet yaptı.
17:51
29 Temmuz 2020
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Kaldıraçlı bir Bitcoin borsası olan BitMEX, kullanıcıların çok uzun zamandır beklediği adımı attı ve mobil uygulamasını piyasaya sürdü. Bitmex kullanımı ile ilgili detaylı bilgi almak için Bitmex Nedir? adlı makalemize göz atmanızda fayda olabilir.

BitMEX Nedir?

BitMEX, yatırımcılara sadece Bitcoin kullanarak küresel finans piyasalarına erişim sağlayan bir ticaret platformu olarak tanımlanabilir. BitMEX, 40 yılı aşkın deneyimiyle finans uzmanları tarafından oluşturuldu ve kapsamlı bir API ve destek araçları sunuyor. BitMEX’in ana şirketi ise HDR Global Trading Limited.

BitMEX’in her ürünü için kaldıraçlı işlem sunmasını yatırımcılar bir avantaj olarak değerlendiriyor. BitMEX’in sunduğu kaldıraç miktarı üründen ürüne değişiyor. BitMEX’in sunduğu en yüksek kaldıracın ise Perpetual Bitcoin/USD Perpetual Contract ürününde 100 kata kadar kaldıraç olarak karşımıza çıkıyor.

BitMEX Mobil Uygulama

Özellikle profesyonel yatırımcılar, kaldıraçlı işlemleri geleneksel piyasa ürünlerinde de çok kullandığı için BitMEX’e de her an ulaşmak istiyordu. Ancak platform uzun zamandır mobil uygulamasını piyasaya sürmemişti.

Tüm bu bilgiler ışığında BitMEX’in bu adımı atmış olması kullanıcılar tarafından da heyecanla karşılandı. Şu anda BitMEX’in mobil uygulaması hem App Store’da hem de Google Play’de mevcut ve kullanılabilir durumda.

BitMEX bundan yaklaşık bir ay önce de kurumsal müşterileri için yeni özellikler eklemişti. Bu amaç doğrultusunda BitMEX, kurumsal müşteriler için yeni bir program olan BitMEX Corporate’i başlattı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar