X


Son Dakika: FTX, Dev Firma İle Güçlerini Birleştiriyor!

Blockfolio'yu daha önce satın alan FTX bu gelişmiş uygulamadan maksimum seviyede faydalanmak istiyor.
20:12
28 Temmuz 2021

Şirketten yapılan açıklamada Blockfolio uygulamasının FTX olarak yeniden markalaşmaya gireceğini duyurdu. Yani Blockfolio artık FTX ile ortak oldu diyebiliriz. Perakende kripto para tüccarlarına daha iyi hizmet vermek için böyle bir adım attıklarını açıklayan FTX bunu son dakika olarak duyurdu!

FTX ve Blockfolio Güçlerini Birleştiriyor

Bugünden itibaren geçerli olmak üzere, Blockfolio uygulamasının kullanan müşteriler isim değişikliğini görüyor olacak.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Hatırlarsanız FTX 2020 yılında Blockfolio’yu satın almıştı. Son atılan adımla birlikte artık Blockfolio tamamen FTX ile yeni bir markalaşma sürecine girdi. Mobil kullanıcıların yoğun şekilde fiyat takibi için kullandığı Blockfolio uygulaması oldukça fazla kullanıcıya sahip, FTX mobil müşterilerini daha fazla memnun etmek için böyle bir adım atmış oldu.

FTX.US Başkanı Brett Harrison şunları söyledi;

“Blockfolio’yu FTX olarak yeniden dönüştürdük. FTX.US ve FTX.COM perakende kullanıcı deneyimini mobil kullanıcılar için daha iyi hale getirebilmek adına böyle bir şey yaptık. Blockfolio artık bize tamamen entegre oldu. Birlikte daha fazla büyümeyi ve en iyi ürün için çalışmayı dört gözle bekliyoruz”

FTX Hakkında

Son günlerde yıldızı daha fazla parlayan FTX, küresel ölçekte Binance borsasına rakip olmak için ciddi efor harcıyor. Mobil kullanıcı deneyimi, sistem iyileştirmeleri ve altyapı geliştirmelerine yönelen marka amacına ulaşıyor. Yerel düzenleyicilerle iyi ilişkiler kurarak sorunsuz kripto ticaretine aracılık etmek isteyen marka emin adımlarla büyüyor.

Amerika’nın hacim konusunda en büyük borsalarından olan FTX küresel pazara açılmadan önce mobil kullanıcı deneyimini iyileştirmek istiyor. Blockfolio adımı da tam bu sebepten atıldı diyebiliriz.

FTX.US Amerikalı düzenleyiciler tarafından onaylanmış bir kripto borsasıdır. FTX kripto hizmeti bu ağırlıklı olarak bu kanaldan veriliyor. Yaklaşık 8 Milyon kullanıcısı bulunuyor.

Blockfolio Hakkında

Kripto para portföyünüzü kolaylıkla takip edebileceğiniz son derece gelişmiş bir sistemdir. Burada oluşturduğunuz portföyünüz için dünyanın birçok yerindeki borsanın paritelerinden yararlanabilirsiniz. Örneğin Türkiye’de hizmet veren X isimli bir kripto para borsasında tüm portföyünüz bulunuyor. Oradaki fiyatları seçerek direkt olarak borsadaki bakiyenizi anlık takip etmeniz mümkün kılınıyor.

Böylece sık sık borsa hesabınıza girip çıkmak zorunda kalmıyorsunuz. Kuracağınız fiyat alarmlarıyla birlikte anlık fiyat hareketlerinden de haberdar olabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar