Son Dakika: Coinbase Borsası SEI Token İçin Listeleme Müjdesini Verdi! Peki Fiyat?

Özet

  • Coinbase ve Coinbase Global bugün SEI Tokeni listeleyecek.

  • SEI Token airdrop dağıtımındaki gecikmeler nedeniyle tartışmalara konu oluyor.

  • Coinbase'in listeleme müjdesi fiyata şimdilik katkı sağlamadı.

  • Piyasaya etkisi: Nötr
16:05
15 Ağustos 2023

Hacim bakımından dünyanın en büyük borsası olan Binance bugün SEI Tokeni 15:00’da listeledi. Aradan çok geçmeden 15:51’de Coinbase borsası da listeleme müjdesini verdi. Airdrop konusundaki tartışmaların ortasında merkezi borsalarda listelene SEI yeni listeleme haberleriyle yatırımcıların ilgisini çekebilir.

İçerik Rehberi

SEI Token Listeleme

Kripto para piyasaları genelinde volatilite dipte olduğu için yatırımcılar haber odaklı trade konusunda daha istekli görünüyor. Uzun süre önce duyurulan SEI Token listelemesi bugün saat 15:00’da Binance borsası tarafından yapıldı. Borsa tokeni listeledikten sonra fiyatı 0,48 dolara kadar ulaşsa da yazı hazırlandığı sırada 0,18 dolara düşmüştü. Bu tarz listelemelerde görülen zirveler boğa piyasalarında birkaç gün içinde test edilebilirken ayı sezonlarında uzun süre görülemiyor.

Coinbase borsası biraz önce yaptığı duyuruda riskli varlıklar grubunda olmak kaydıyla SEI Tokeni listeleyeceğini açıkladı. Deneysel kategorisinde yapılacak listelemeler yüksek volatilite göstermesi muhtemel altcoinlerin grubunu temsil ediyor. Buna göre yatırımcıların deneysel etiketli kripto paralara karşı çok daha temkinli davranması borsa tarafından tavsiye ediliyor.

Borsa tarafından yapılan duyuruda şunlar yazıyordu;

“Coinbase, Sei ağında Sei (SEI) için destek ekleyecektir. Bu varlığı diğer ağlar üzerinden göndermeyin, aksi takdirde paranız kaybolabilir. Likidite koşullarının sağlanması halinde alım satım işlemlerinin bugün ilerleyen saatlerde başlaması beklenmektedir. Bu varlığın yeterli arzı sağlandığında SEI-USD işlem çiftimizde alım satım aşamalı olarak başlatılacaktır. SEI desteği, desteklenen bazı yargı bölgelerinde kısıtlanabilir. Coinbase, SEI için Deneysel etiketi ile destek ekleyecektir.”

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar