X


Binance US Yeni Müjdesini Duyurdu!

Binance US, Android uygulamasında sona geldi.
10:00
26 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Binance ABD‘li kullanıcılara hizmet vermeyi durdurduktan bir süre sonra kendi iştiraki Binance US ile sektöre hızlı bir giriş yapmıştı. 1 ay gibi kısa bir sürede Gemini ve benzeri önde gelen kripto para platformlarını hacim olarak geride bırakan Binance US, şimdi de Android tabanlı akıllı telefon uygulaması ile gündeme geldi.

Binance US’in Mobil Uygulamaları Hazırlanıyor

Android tabanlı akıllı telefonlar için geliştirilen uygulama, beta test aşamasına geçiş yaptı. Binance US de uygulamayı Google Store üzerinden indirip bunun hakkında yorum yapan, açıklarını bulan veya fikrini belirten kullanıcılardan bazılarına Binance logolu bir kapüşonlu kazak hediye ediyor.

Binance US aslında geçtiğimiz hafta da benzer bir duyuru yapmıştı. Binance US’in iOS tabanlı mobil uygulaması da 18 Aralık tarihinde Beta test aşamasına geçti. Binance bu uygulama için de kullanıcılardan yardım istedi. Dünyanın gitgide daha mobil bir hale geldiği ve insanların her yerden fonlarına ulaşabilmek istedikleri bir çağda, Binance’in mobil uygulamalara verdiği önem de oldukça mantıklı gözüküyor.

Binance bunun yanı sıra kullanıcılara çeşitli kampanyalarla ödül vermeyi de seviyor. Bu haberden de okunabileceği üzere Binance geçtiğimiz günlerde devasa başka bir kampanya duyurusu daha yapmıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar