X


Binance Para Çekme İşlemlerini Kısa Süreliğine Durdurdu

Binance Twitter üzerinden yaptığı bir açıklama ile para çekme işlemlerini geçici olarak durdurduğunu kullanıcıları ile paylaştı. 
14:35
10 Mayıs 2021

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda yer alan Binance Twitter üzerinden yaptığı bir açıklama ile tüm para çekme işlemlerinin geçici olarak durdurulduğunu kullanıcıları ile paylaştı.

Para Çekme İşlemleri Durduruldu

Kripto para borsası Binance Twitter’dan yaptığı açıklamada, tüm para çekme işlemlerinin geçici olarak askıya alındığını ve ekiplerinin konu üzerinde çalıştığını ifade etti. Para çekme işlemlerinin neden durdurulduğu konusunda bir bilgi paylaşmayan Binance, “Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler ve sabrınız için teşekkür ederiz.” sözlerini kullandı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Askıya Alınmanın Sebebi Shiba Inu Mu?

Binance bugün Dogecoin sonrasında en çok ses getiren projelerden biri olarak nitelendirilen Shiba Inu (SHIBA) adlı kripto para birimini listeleyeceğini dile getirmişti. Bu açıklamanın ardından SHIBA, büyük bir artışa geçti ve %100’ün üzerinde değer kazandı. Yazının kaleme alındığı an itibari ile SHIBA’nın 0,00023 dolardan işlem gördüğü görülüyor.

Kullanıcıların açıklamalarına göre ise Binance’in para çekme işlemlerini askıya almasının sebebi Shiba Inu’nun listelenmesi oldu. Ancak konuyla ilgili net bir açıklama olmadığını belirtmek gerekiyor.

Bunlara ek olarak ülkemizde yaşanan Vebitcoin ve Thodex olaylarından sonra bu haberin endişe yarattığını görülüyor.

İşlemler Kısa Sürede Eski Haline Döndü

Binance, para çekme işlemlerinin askıya alınmasından kısa bir süre sonra yaptığı yeni bir açıklama ile para çekme işlemlerinin eski haline döndüğünü dile getirdi. Para çekme işlemlerinin neden askıya alındığına dair net bir açıklama ise kripto para borsası tarafından paylaşılmadı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar