X


Socios, Dünyanın En İyi Futbol Ligi İle Anlaşma Sağladı!

Blockchain platformu Socios, dünyanın en iyi ligi olarak tescil edilen İspanya Futbol Ligi ile anlaşma sağladı.
13:28
14 Eylül 2021

Blockchain platformu Socios, dünyanın en iyi ligi olarak tescil edilen İspanya Futbol Ligi ile anlaşma sağladı. Dünya çapında 60’tan fazla küresel lider spor markasının resmi ortağı olan Socios, La Liga ile güçlerini birleştirdi.

Tarihi Anlaşmanın Ayrıntıları

IFFHS (Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu) tarafından 2011-2020 tarihleri arasında dünyanın en iyi ligi seçilen İspanya Futbol Ligi (La Liga) popüler fan token platformu Socios ile anlaşma sağladı. La Liga ve Socios, küresel çapta ligin 800 milyondan fazla taraftarının favori oyuncuları ve kulüpleriyle aktif olarak etkileşimde bulunmaları için ortaklık kurdu. Anlaşmada benzersiz ödüller ve yalnızca bir kez erişimi sağlanabilen VIP fırsatlar taraftarların beğenisine sunulacak.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bu ortaklık La Liga taraftarlarına dünyanın neresinde olurlarsa olsun resmi ürünler, imzalı formalar, ücretsiz biletler ve bir defaya mahsus olmak üzere benzersiz ödüllere erişme şansı verecek. Bununla birlikte şansı kişilere ömür boyu fırsatlar sunulacak.

20 farklı ülkede ve 7 farklı spor dalında 40’tan fazla küresel lider spor organizasyonu, yaklaşık 1.3 milyon taraftardan oluşan büyüyen bir küresel topluluğa sahipliği yapan Socios, uygulamasında taraftar token hizmeti sunuyor.

Socios CEO’su ve La Liga Yetkilisinin Açıklamaları

Platforma katılan ilk büyük futbol ligi olan La Liga ile kurulan ortaklık, Socios için bir kilometre taşı olarak değerlendiriliyor. Socios kurucusu ve CEO’su Alexandre Dreyfus, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

Dünya çapından 800 milyondan fazla taraftarı olan ve küresel sporun en büyük markalarından biri olan La Liga ile ortaklık kurmaktan büyük heyecan ve gurur duyuyoruz. Bu anlaşma ile birlikte tarih yazdık.

La Liga İcra Direktörü Oscar Mayo, Socios ile kurulan ortaklığın tesadüf olmadığını şu sözlerle dile getirdi:

La Liga’nın Socios ile ortaklık kuran ilk büyük Avrupa futbol ligi olması bir tesadüf değil. Geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde spordaki yenilikçi markalardan biri olarak ün kazandılar ve inovasyonu benimseme konusunda dünya çapındaki organizasyonlara öncülük ettiler. Bu ortaklık, cesaretlerinin ve liderliklerinin bir başka göstergesidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar