Reklam

Shiba Inu’da (SHIB) Son Görünüm ve Yorumlar: Çılgın Yükseliş Yakın Mı?

Popüler meme coin, mevcut fiyat düzeltmesinin bir süre daha devam edebileceğini öngören düşüş sinyalleri veriyor.
20:15
13 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler şaka kripto para birimi Shiba Inu, son 24 saatte kayda değer bir fiyat hareketi kaydedemedi. SHIB, işlem hacmi ve piyasa değeri CMC sıralamasındaki ilk onu kaybettiğinden bu yana düşüşte. SHIB, 0.000055 dolar seviyesindeki direnç seviyesinin üzerinde bir harekete imza atmak için girişimlerini sürdürüyor.

Shiba Inu’da Son Durum

Popüler meme coin Shiba Inu, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.00005199 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. SHIB günlük işlem hacmi fiyat ile birlikte düşerken son 24 saatte %47’nin üzerinde bir kayıp kaydedildi. Dogecoin katili olarak bilinen meme coin, mevcut fiyat düzeltmesinin bir süre daha devam edebileceğini öngören düşüş sinyalleri veriyor.

Shiba Inu, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008932 dolar seviyesinin %42 aşağısında işlem görüyor. Bu fiyat hareketi, fiyatın kanalın üst sınırı tarafından sürekli olarak reddedildiği dört saatlik grafikte azalan bir paralel oluşturdu. SHIB, 50-SMA kanalnının üst sınırıyla kesiştiği 0.00005510 seviyesindeki bir direnç ile karşı karşıya. Bu seviyeyi desteğe çevirmek Shiba Inu yükselişinin anahtar noktası olacaktır.

SHIB 10-SMA’nın oluşturduğu 0.00006099 dolardaki direnç seviyesini belirleyici bir yükseliş patlaması ile yok edebilir. Buranın aşılması tüm zamanların en yüksek seviyesinin aşılması gibi bir sonucu beraberinde getirebilir.

Shiba Inu, Bir Rekora Daha İmza Attı

Meme coin’lerin yükselişi sürerken Etherscan‘dan kaydedilen verilere göre Shiba Inu kullanıcı sayısı 970.000 ile rekor kırdı. Bir milyona yaklaşan Shiba Inu, benimsenme oranlarında yükselişini sürdürüyor. SHIB, en büyük rakibi Dogecoin’den bayrağı kapma yarışında yer alıyor. SHIB, kripto para piyasası genel trendini izliyor ve henüz güçlü bir eğilim sinyali vermiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar