Shiba Inu (SHIB) ATH’ı Güncelledi! SHIB Piyasa Değeri İle Bu İki Şirketi Geride Bıraktı

Shiba Inu, tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden güncelledi. Şaka para birimi, piyasa değeri ile iki dev şirketi geride bıraktı.
09:35
27 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler şaka para birimi Shiba Inu (SHIB) yükseliş trendini sürdürmeye devam ediyor. Öyle ki şaka para birimi (SHIB) fiyatı bugün erken saatlerde 0,00005461 dolar ile bir rekor seviyeye ulaştı.

SHIBA’nın Piyasa Değeri Nissan ve LG’yi Geride Bıraktı!

Toplam piyasa değeri 21 milyar dolara ulaşan şaka para birimi Shiba Inu, artık Japon otomobil üreticisi Nissan’dan (19,9 milyar dolar) ve Güney Koreli teknoloji şirketi LG Electronics’ten (19,88 milyar dolar) daha büyük.

Shiba Inu, artışına 23 Ekim’de başladı ve o günden bu güne artmaya devam ediyor. Öyle ki şaka para birimi yalnızca bu hafta %87’lik bir artış kaydetti ve göz kamaştırıcı kazanç serisini genişletti.

Popüler şaka para birimi Shiba Inu (SHIB), içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %32’lik bir artış kaydetti. Fiyat şu anda 0.00005474 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Gözler Robinhood’da

Shiba Inu topluluğu şaka para biriminin Robinhood‘da listelenmesini oldukça fazla istiyor. Öyle ki Shiba Inu listesiyle ilgili soru, Robinhood’un 3. çeyrek kazanç çağrısı öncesinde en çok oy alan soruydu.

Robinhood CEO’su Vlad Tenev, SHIB listelemesi ile ilgili gelen soruları yanıtladı ve ticaret uygulamasının yeni paraları “dikkatlice” değerlendirdiğini söyledi. Vlad Teney açıklamalarına şu şekilde devam etti;

“Hali hazırda platformumuzda listelediğimiz kripto para birimleri ve ekleyeceğimiz yeni kripto para birimlerini dikkatlice değerlendirdiğimizi düşünüyoruz. “

Robinhood‘un hisseleri, şirketin kripto para birimine dayalı gelirinin beklenenden daha yüksek bir oranda (% 78) azaldığını açıklamasının ardından % 8’den fazla düşüş yaşadı.

Amerika merkezli finansal hizmetler şirketi bir önceki çeyrekte 233 milyon dolar olan kripto para birimi işlemleriyle sadece 51 milyon dolar kazandı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar