X


Seed CX Kripto Para Borsasından Üç Yeni Stablecoin Hamlesi

Seed CX kripto para borsası üç yeni stablecoin'i listeledi.
10:00
16 Mayıs 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

14 Mayıs tarihinde yapılan bir basın açıklamasına göre, Şikago merkezli kripto para borsası Seed CX üç yeni stablecoin’e destek verecek ve bunları platformda listeleyecek. Söz konusu stablecoin’ler Paxos (PAX), USD Coin (USDC) ve TrueUSD (TUSD) olarak açıklandı.

Yeni stablecoin’ler 17 Mayıs tarihinden itibaren borsada ABD dolarına karşı alıp satılabilecek ve borsa konu hakkında yaptığı açıklamada yakın zamanda hem diğer kripto para trading çiftleri, hem de avro ile alım satım seçeneği getirebileceğini vurguladı. Seed CX CEO’su Edward Woodford konu hakkında yaptığı yazılı açıklamada şunları ifade etti:

”Stablecoin’ler itibari para muadillerinin hızını 7/24 arttırdıkları için bu ekosistemde oldukça büyük bir öneme sahipler ve platformumuzun birçok katılımcısı tarafından da talep edilmekteler.”

Aynı zamanda marj ticareti opsiyonuna da sahip olan Seed CX, marj ticareti yapmak için üç yeni stablecoin’e minimum sahip olunması gereken miktarın %10 olduğunu açıkladı. Bu da teknik olarak yatırımcıların ellerindeki mevcut stablecoin miktarının %1000 üzerine kadar alım satım yapabilmesini sağlıyor.

İçerik Rehberi

Marj Ticareti Revaçta

Marj ticareti özellikle düşük miktarda fon ile parasını katlamak isteyen kullanıcıların çok fazla ilgisini çekmekte. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance de geçtiğimiz günlerde kendi API’sini güncellemiş ve marj ticaretinin geleceğini resmen onaylamıştı. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz. Kaldıraçlı işlemler her ne kadar kullanışlı olsa da, bunların yanlış kullanılması inanılmaz zararlara yol açabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar