X

Ripple’dan Dikkat Çeken Hamle: 2022’de Liquidity Hub Başlatılacak!

Ripple, 2022'de Liquidity Hub'ı başlatacağını duyurdu.
18:45
9 Kasım 2021

Ripple, 2022’de Liquidity Hub’ı başlatacak ve müşterilerinin XRP’ye ek olarak Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere birçok çeşitli kripto varlık satın almalarına olanak sağlayacak.

Liquidity Hub, 2022’de Başlatılacak

San Francisco merkezli Ripple, Salı günü, Liquidity Hub‘ı başlatacağını duyurdu. Ripple, gelecek yıl başlayacak Liquidity Hub adlı yeni hizmet ile, müşterilerin Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Bitcoin Cash ve Ethereum Classic alıp satabileceklerini ifade etti.

Ripple, merkeziyetsiz finans ile ilişkili diğer ürünlerinin yanı sıra, staking gibi yatırım hizmetleri sunmayı planladığını duyurdu. Ripple yöneticisi Asheesh Birla, müşterilerin gelecek nesil hizmetleri istemelerinin mantıklı olduğunu dile getirerek, gelecek yeni hizmetlerin de NFT‘leri içerebileceğini söyledi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Şirket, süreç içerisinde her biri kendi müşteri ağına sahip olan dünya çapındaki bankalar ve piyasa yapıcılarla ilişkiler geliştirdi ve Ripple’ı çok sayıda büyük işlemden pay alacak şekilde konumlandırdı. Birla, mevcut durumda üçüncü taraf ortaklıklarıyla yapılacak kripto para birimleri saklama hizmetlerinin, zamanla şirketin üstelenebileceğini de söyledi.

XRP’ye Etkisi Ne Olur?

Ripple’ın bu hamlesinin, SEC ile halihazırda devam eden bir davanın ortasında gelmesi, oldukça dikkat çekti. Yatırımcıların aklına doğal olarak, Ripple ile SEC arasındaki davanın yakın bir zaman içerisinde çözülebileceği ihtimali geldi. Piyasadaki bazı kripto para analistleri, Ripple’ın bu hamlesinin davanın çözülebileceğine inandıklarını ve buna yönelik hazırlık yaptıklarını dile getirdi. Sosyal medyada birçok yatırımcı, arka arkaya gelebilecek bir dizi olumlu gelişme ile birlikte, XRP‘nin dava sürecinden bu yana kaydettiği değer kayıplarını toparlayabileceği ve yüksek fiyat artışları yaşayabileceğini iddia etti.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto paraların yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar