X


Ripple Yorumları: XRP Fiyatında Karışık Sinyaller Alınıyor

Ripple fiyatında analistler ve uzmanlar karışık sinyaller olduğunu ve oldukça dikkatli yatırım yapılması gerektiğini düşünüyor. 
11:31
17 Mart 2021

Son günlerde Ripple (XRP) oldukça volatil hareketler sergiliyor ve bu durum XRP yatırımcılarının kafasını karıştırıyor. Analistlere göre bu durum SEC-Ripple arasındaki davadan ve belirsizliklerden kaynaklanıyor olabilir.

XRP Fiyatı

Yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,4648 dolardan işlem gören XRP fiyatı dün 0,5222 dolara kadar yükselmiş ve sonrasında 0,4489 dolara kadar düşmüştü.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Analistlerin açıklamalarına göre şu anda XRP fiyatı, 0.4800 dolarlık destek seviyesinin ve 4 saatlik 100 basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Yapılan açıklamalara göre XRP’nin 0,4200 dolarlık desteği kaybetmemiş olması büyük bir tehlike olmadığı anlamına geliyor.

Bunlara ek olarak analistler XRP’de 0,4380 dolar ve 0,4400 dolar seviyelerinin önemli direnç seviyeleri olduğunu ve bu seviyelerin rahatlıkla geride bırakıldığını ifade ediyor.

XRP Önemli Teknik Seviyeler

Analistlere göre XRP’de şu an için 0,45 dolar kilit direnç seviyesiydi ve XRP bu seviyenin üzerinde işlem görüyor. XRP’nin 0,50 dolar üzerine doğru yapacağı keskin bir yükselişin ise yeniden bir yükseliş grafiği başlatabileceği düşünülüyor.

Bu noktada 0,4479 doların altına doğru yapılacak bir geri çekilme daha büyük bir düşüş tetikleyebilir. 0,4200 doların önemli bir destek seviyesi olduğu ve bu destek seviyesinin altına doğru bir kırılmanın 0,3900 dolarlık seviyeleri getirebileceği ifade ediliyor.

Dolayısıyla aslında şu anda XRP fiyatında belirsizlikler sürüyor. Bu sebeple analistler ve uzmanlar XRP yatırımı konusunda çok dikkatli olunması gerektiğini tavsiye ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar