X


Ripple Yorum ve Grafikleri: XRP Boğaları 1 Dolar Girişimlerini Sürdürüyor

Ripple teknik analizi ve yorumları.
15:25
27 Eylül 2021

Kripto para piyasası, son 24 saatlik zaman diliminde yeşile büründü. Lider kripto para birimi Bitcoin %6’nın üzerinde artış kaydederken en büyük altcoin Ethereum (ETH) %11 oranında yükseldi. Popüler kripto para Ripple, tekrar 0.90 doların üzerine yükselerek 1 dolarlık alanı gözüne kestirdi.

Ripple Grafikleri

Ripple (XRP), gün içerisinde 0.98 dolar seviyesine dokunarak 1 dolar sınırına yaklaştı. XRP, 2.9 milyar dolar değer ile CMC sıralamasında 6. konumda yer alıyor.

XRP/USD 4 saatlik grafik verilerine göre yükseliş hareketi gözler önüne seriliyor. RSI 52 ile nötr bölgede konumlanırken tırmanış devam ediyor. Bununla birlikte MACD sıfır bölgesini aşma girişimlerini sürdürüyor. Momentum göstergesi dip seviyelerden gelip pozitif bölgeye adım attı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

7 Eylül’deki düşüşün ardından 1.05 dolarda destek bulan XRP, 20 Eylül’de kaydedilen aşağı yönlü hareket ile bu seviyeye 0.85 dolara kadar çekti. 0.90 doların üzerinde konsolide olan XRP, geçtiğimiz hafta bu alanda tutunarak önemli bir fiyat hareketi sergiledi.

XRP Güç Topluyor

Özetlemek gerekirse Ripple’ın fiyat hareketi yukarı yöneliyor. XRP boğaları ralli için güç toplama aşamasında. Bu bağlamda önümüzdeki 24 saatin takip edilmesi önemli bir zaman dilimi olarak öne çıkıyor.

Ripple topluluğu ABD eski hazinarı Rosie Rios’un SEC davası hakkındaki yorumlarını heyecanla karşıladı. XRP’yi sınır ötesi ödemeler için kullanılan bir para olarak tanımlayan Rios, spekülasyon iddialarını reddetti. XRP, uzmanların dikkatle takip edilmesi gereken popüler kripto paralar listesinde üst sıralarda yer alıyor.

Kripto para piyasasının genel trendi yukarı yöndeyken XRP bu durumu değerlendirebilir. XRP boğaları 1 dolarlık bayrağı geri isterken önümüzdeki seanslarda bu bölgenin geçilmesi bekleniyor. XRP fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.96 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar