X


Ripple (XRP) Yorumları: Analistler Fiyat Hedefini Belirledi, Hareket Başlıyor

XRP ile ilgili uzman yorumları.
20:33
6 Eylül 2021

Popüler kripto para Ripple (XRP), 8 Eylül itibarıyla Rakuten borsasında yeniden listelenecek. SEC davası devam ederken analistler XRP fiyatında büyük bir fiyat hareketi bekliyor. Analistler, volatilitede büyük çaplı bir artış öngörürken XRP için fiyat hedefi belirledi.

XRP Yükseliş Trendini Koruyor

Kripto para piyasasının en büyük altıncı altcoin’i XRP, yukarı yönlü bir artışa hazırlanıyor olabilir. Boğa koşusunun ikinci ayağında kazançlarını katlamak isteyen XRP, %120’nin üzerinde bir rallinin pol pozisyonunda yer alıyor. XRP aylık düzeyde %80’nin üzerinde artış kaydetti.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

XRP’nin beklenen rallisinin 3 doları hedeflediğini belirten analistler, popüler kripto paranın sıçrama yapmasını bekliyor. Ripple ile SEC arasındaki davanın devam etmesi dolayısıyla XRP fiyatı etki altında kalıyor. Ancak son dönemlerde davadan bir miktar bağımsız hareket eden XRP, yükseliş trendini hızlandırıyor.

XRP Army topluluğu, Ripple&SEC davasını yakından takip ederek tüm güncellemeleri anbean kripto para piyasası katılımcılarına iletiyor. Ripple, SEC’ten çalışanların kripto varlıklarını açıklamasını istedi. Bu isteği reddeden SEC bilgileri açıklama taraftarı olmadı. Red gerekçesinin ise Ripple&SEC davasıyla bu konunun “ilgisiz” olması olarak kaydedildi.

Kaydedilen Kazançlar ve Tahminler

Ripple aleyhine gerçekleşen SEC hamleleri, sekiz ayı aşkın bir süredi XRP fiyatı üzerinde doğrudan etkiler yarattı. Bununla birlikte analistler, popüler kripto para biriminin momentum kazanmaya başladığını belirtti. Geçtiğimiz hafta sonu boyunca lider kripto para Bitcoin (BTC) öncülüğüne birçok altcoin yükseliş trendi kazandı.

XRP geçtiğimiz haftadan bu yana %20, aydan itibaren ise %80’in üzerinde kazanç elde etti. Öte yandan Japonya merkezli alım satım platformu Rakuten, XRP’yi relist edeceğini duyurdu. 8 Eylül itibarıyla XRP işlemlerinin açılması planlandı.

Uzman kripto para analisti Michael Van de Poppe, medyaya yansıyan son demecinde XRP için yükseliş tahmininde bulundu.

Sorumluluk Reddi: u yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar