X


Ripple (XRP) Yatırımcılarının Beklediği Haber Geldi: Ne Kadar Flare Gönderilecek?

Flare'in ne kadar FLR dağıtacağı belli oldu.
12:15
21 Aralık 2020

Ripple (XRP) yatırımcılarının yaptıkları yatırımın kısa süre önce neredeyse %300 artmasını sağlayan Flare Network’den haber geldi. Flare Network tarafından yapılacak olan FLR airdrop etkinliğinde toplam ne kadar token dağıtılacağı sonunda belli oldu ve açıklandı.

Flare Network 45 Milyardan Fazla FLR Dağıtacak

Ripple tarafından desteklenen ve fonlanan Flare Network, 12 Aralık tarihinde cüzdan görüntüsünü çektiği airdrop için ilk adımı atmaya hazırlanıyor. XRP yatırımcılarına sahip oldukları XRP kadar FLR token verileceği biliniyordu ancak kimse ilk başta veya toplamda ne kadar FLR dağıtılacağını henüz bilmiyordu.

Flare Network ise konu hakkında yayınladığı açıklamada, toplamda 45.827.728.412 Spark tokeni (FLR) dağıtılacağını belirtti. Flare Network kurucu ortağı ve CEO Hugo Philiion tarafından yapılan açıklamada 11 Aralık gecesi ve 12 Aralık tarihinde çekilen görüntülerde tam olarak bu kadar XRP token görüldüğü belirtildi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bazı Yatırımcıları FLR Kazanamadı

Kişisel cüzdanlarda veya donanım cüzdanlarında daha fazla XRP olma olasılığı bulunsa da airdrop programından yararlanabilecek XRP sayısı bu şekilde belirlendi. Şu an için ise 1 XRP’ye yaklaşık olarak 1.0073 FLR token dağıtılacağı görülüyor.

45 milyar adetten bile fazla olan tokenler ise FLR’nin toplam arzının %45’ini oluşturuyor. Şirket bu fonların hepsini ise 2021 yılında ana ağını piyasaya sürmesinden sonra dağıtmış olacak. Airdrop ile Flare Networks’ün temel hedefinin kendi projesine ve özelliklerine dikkat çekmek olduğu biliniyor. Basındaki ilgiye bakılırsa Flare Networks bunu kesinlikle çok güzel bir şekilde başardı.

ETH ve XRP Ağları Arasında İşbirliği

Flare Network ağının en büyük özelliği ise bunun ETH ve XRP ağları arasında işbirliği oluşturmak olduğu biliniyor. Dünya çapında 50’den fazla kripto para borsası ki bunlara Coinbase, Binance ve Kraken de dahil olmak üzere ilgili airdrop programını destekledi. Bu direkt olarak FLR’nin listelendiği anlamına gelmese de bütün dünyadaki kripto para yatırımcıları artık bir şekilde FLR’yi duymuş olabilir.

xrp

45 milyardan fazla FLR tokeninin dağıtılacak olması ilk başta proje için ciddi bir satış baskısı oluşturacak olsa da sunulan ürün ve hizmetler bunu geride bırakabilir. XRP yatırımcılarının önemli bir kısmı Flare Network’ün ana ağını ve bununla beraber yaşayacağı fiyat yükselişini beklemeyi tercih edebilir. Sonuç ne olursa olsun bedavadan token elde eden XRP yatırımcılarının her halükarda kazançlı olduğu görülüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar