X


Popüler Şaka Para Birimi Shiba Inu (SHIB) Yeniden Yükselişe Geçti!

11:35
13 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasasında düşüşler yaşanırken popüler şaka para birimi Shiba Inu (SHIB), Binance’in sahip olduğu veri sıralama sitesi CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, neredeyse ilk 100 kripto para biriminden daha iyi performans gösteriyor.

Shiba Inu Yeniden Artışa Geçti

Popüler şaka para birimi Shiba Inu (SHIB), geçtiğimiz gün başlayan artışla birlikte yönünü yukarıya çevirdi ve hızlı bir artış başlattı. Öyle ki Shiba Inu gün içerisinde %8’lik bir artış kaydetti ve 0.00003734 dolar seviyesine kadar yükseldi.

Öte yandan şaka para birimi Shiba Inu, şimdi popüler kripto para birimi Avalanche‘ı (AVAX) geride bırakmaya ve 12. sırayı geri almaya yakın görünüyor. Bu iki kripto para birimi arasındaki piyasa değeri farkı şimdi bir milyar dolardan daha küçük.

Ethereum tabanlı şaka para birimi Shiba Inu (SHIB), kripto para piyasasında uzun bir süredir devam eden fiyat düzeltmesine rağmen gündemde kalmaya devam ediyor. Öyle ki bu haftanın başlarında, önde gelen iki kripto para ödeme şirketi Flexa ve BitPay, Shiba Inu’yu desteklediklerini açıkladı.

Tüm bunlara ek olarak SHIB daha fazla kripto para borsasında listeleme görmeye devam ediyor, Bitstamp bu haftanın başlarında kullanıcılarının şaka para birimini trade etmelerine izin vereceğini açıkladı.

Ancak popüler şaka para birimi Shiba Inu, her ne kadar %8’lik bir artış kaydetse de tüm zamanların zirvesini geri alabilmesi için %56.75’lik bir artış yaşaması gerekiyor.

Shiba Inu Teknik Analiz

Popüler şaka para birimi SHIB, 4 saatlik zaman diliminde dönüm noktasına ulaştıktan sonra, meme kripto para birimi, azalan bir üçgen kırılmasının ardından sürekli olarak bir aşağı kanala düştü. Sonuç olarak, SHIB değerinde 30 günlük %33,3 ve haftalık %16,7 düşüş kaydetti.

Şaka para birimi 3 Aralık’ta altı haftanın en düşük seviyesinden geri dönerken, boğalar bir aylık desteği 0.000035 dolar seviyesinde sağladı. 2 Aralık’tan bu yana, RSI orta çizgiyi geçemedi ve güçlü bir düşüş etkisi gösteriyor.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla popüler şaka para birimi Shiba Inu, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %2.87’lik bir artışla 0.00003497 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar