Popüler Meme Coin Shiba Inu, Performansı İle Ön Plana Çıktı: SHIB Analizi

Uzman analistler, Shiba Inu beklentilerinde olumlu beklentilerini koruyor.
22:39
20 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

En popüler şaka kripto paralardan birisi olan Shiba Inu (SHIB), kripto para piyasasının toparlanma dönemine girmesiyle son 24 saatte önemli bir fiyat artışı kaydetti. SHIB, 0.000050 dolar seviyesini zorlarken ilk 20 kripto para arasında ön plana çıkmayı başardı.

SHIB Grafik ve Yorumları

Saatlik grafikte SHIB, günün erken saatlerindeki keskin artışın ardından yatay işlem gördü. İşlem hacminin %44’ten fazla düşmesi, potansiyel bir parabolik fiyat hareketinin olasılığını azaltıyor. Günlük zaman çerçevesinde SHIB, 0.000050 dolarlık direnç noktasını test etti. Mevcut fiyatından keskin bir düşüş öngörülmeyen Shiba, genel piyasa trendi takibini sürdürüyor.

Bunun yanı sıra uzun vadeli görünümde boğaların her düşüşte tekrar güçlü alım adımı ile döndüğü kaydedildi. Bu bağlamda satış hacmi düşerken ayıların zayıflığı teyit ediliyor. Alıcılar Shiba Inu fiyatını kritik 0.000050 dolarlık direncin üzerinde stabilize edebilirse artış trendi önünde alan bulabilir. SHIB, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.000047 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

Deneyimli Analist Görüşleri

Uzman analistler, Shiba Inu beklentilerinde olumlu beklentilerini koruyor. Shiba Inu, kullanım durumu alanlarının artması ve ödeme yöntemi olarak kullanılması ile popülaritesini her geçen gün artırıyor. SHIB, geçtiğimiz ay %700’ün üzerinde yükselerek inanılmaz bir performansa imza atmıştı.

En popüler şaka kripto para Dogecoin‘i bir süreliğine piyasa sıralamasında geride bırakan Shiba Inu, potansiyeli olduğunu gözler önüne sermişti. Meme coin olarak eleştirilerin hedefi olsa da Shiba Inu yoğun ilgi görüyor ve yoluna tam gaz devam ediyor. Uzman analistler Dogecoin, Shiba Inu, Floki Inu gibi meme coin’lerin takip edilmesi yönündeki yorumlarını sürdürüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar