Reklam

Popüler Kripto Para Borsası Binance Yeni Bir Altcoin Listeledi! Fiyat Fırladı

Popüler kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeledi, fiyat fırladı.
10:10
9 Aralık 2021
Popüler Kripto Para Borsası Binance Yeni Bir Altcoin Listeledi! Fiyat Fırladı
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto para borsası Binance, bugün yaptığı yeni bir duyuru ile platformunda yeni bir altcoin‘i listeleyeceğini açıkladı. Binance’ın açıklamalarının ardından altcoin fiyatında büyük artış yaşandı.

Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor

Piyasa hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, sabahın erken saatlerinde yeni bir altcoin listeleyeceğinin duyurusunu yaptı.

Duyuruya göre dev borsa platformunda Biconomy‘yi (BICO) listeleyecek. Duyuruya göre Binance, bugün saat 09.00’da BICO işlemlerini başlattı.

Binance tarafından yayınlanan duyurunun tamamı ise şu şekilde;

“Binance, Biconomy’yi (BICO) listeleyecek ve 2021-12-09 06:00’da (UTC) BICO/BTC, BICO/BUSD ve BICO/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak.

Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak BICO yatırmaya başlayabilir. BICO için para çekme işlemleri 2021-12-10 06:00’da (UTC) açılacaktır.

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir”

Fiyat Fırladı

Binance’in listeleme duyurusunun ardından BICO fiyatında büyük bir artış yaşandı. Öyle ki altcoin’in fiyatı 5.60 dolar seviyelerinde işlem görürken duyuruyla birlikte 8 dolar civarına kadar fırladı.

Ancak bir süre sonra fiyat yeniden geri çekildi ve 6 dolar seviyelerine kadar geriledi. İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla BICO, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %5’lik bir artışla 6.5 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Biconomy (BICO) Nedir?

Mart 2019’da blok zinciri konusunda bilgili üç kişi olan Aniket Jindal, Ahmed Al-Balaghi ve Sachin Tomar tarafından oluşturuldu. Biconomy, ana akım kullanıcılar için işlem süreçlerini basitleştirmeyi amaçlar.

BICO ise, kullanıcıları nispeten düşük ücretlerle birden fazla zincirdeki herhangi bir merkezi olmayan uygulamaya sorunsuz bir şekilde bağlamayı amaçlayan bir protokol olan Biconomy‘ye güç veren bir Ethereum token’ıdır. BICO, ağ ücretlerini ödemek ve protokol yükseltmelerini oylamak için kullanılabilir.

Biconomy, geliştiricilere tak ve çalıştır bir geçiş altyapısı sunar.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar