X


Peter Brandt’tan U Dönüşü: XRP Uzun Vadede Artış Yaşayacak!

Tecrübeli yatırımcı erken dönemde altcoin yatırımı yapanlardan özür diledi ve XRP’nin uzun vadede yukarı hareket edeceğini dile getirdi. 
12:15
16 Eylül 2021

Kıdemli emtia yatırımcısı Peter L. Brandt Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda, erken bir aşamada altcoin’lere yatırım yapan ve şimdiye kadar büyük karlar elde eden yatırımcıları tebrik ettiğini dile getirdi. Buna ek olarak Brandt, sözlerini teyit etmek için “potansiyel olarak yapıcı” bir model gösteren bir XRP grafiğinin ekran görüntüsünü de paylaştı.

XRP’de Önemli Grafik

Tecrübeli yatırımcı, altıncı en büyük kripto para birimi XRP’nin “Ters Baş ve Omuzlar” modeli oluşturduğunu gösteren bir grafik paylaştı. Potansiyel olarak “Head and Shoulders” (Baş ve Omuzlar) göstergesi bir varlığın güncel fiyat hareketlerinin tersine grafik çizeceğini göstermek için kullanılıyor.

Dolayısıyla bu durumda Brandt uzun vadede XRP’nin fiyatının yukarı yönlü harekete geçeceğini düşünüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Erken Altcoin Yatırımcıları

Paylaştığı tweet’inde yatırımcı ilk olarak saygısızlık ettiği için erken altcoin yatırımcılarından özür diledi. Brandt, bahsi geçen yatırımcıları, gerçekten iyi bir iş başardıkları için tebrik etti ve bu yatırımcıları yeni nesil piyasa spekülatörlerinin en iyi temsilcileri olarak nitelendirdi.

Bunlara ek olarak daha önce Brandt, XRP ile ilgili eleştirilerini dile getirmişti ve SEC’i daha dava açılmadan önce XRP’yi bir menkul kıymet olarak tanımaya çağırmıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar