X

Önceki Tahminleri Çok Kazandıran Analist, Yeni Favori Kripto Parasını Açıkladı

08:27
22 Kasım 2020

Dünyaca ünlü kripto para analisti Josh Rager, bundan haftalar önce yayınladığı analizi ile kesinlikle adından söz ettirmeyi başarmıştı. Sadece XRP ve Ethereum gibi köklü kripto paraları değil aynı zamanda pek bilinmeyen DeFi projelerini de yorumlayıp analiz eden ünlü isim, elde ettiği başarı ile biliniyor.

Saffron Finance’e Dikkat

Analist boğa sezonunun başladığını vurgulayıp neredeyse her gün farklı bir kripto para birimini takipçileri ile paylaşmakta. Rager’ın şimdiki kripto parası ise Saffron.Finance (SFI) oldu. SFI son 7 gün içerisinde zaten %800 artış elde etti ve son 24 saat içerisinde de %33’lük yükseliş sergiledi. Ancak Rager bunun daha hiçbir şey olduğunu düşünüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Analiste göre bu kripto para da potansiyel bir “blue chip” yani en üst kalite defi varlığı. Bundan YFI havası aldığını belirten analist, aslında SFI’nin de aynı YFI gibi rekor bir şekilde yükselebileceğini düşünüyor. YFI, DeFi sektörünün en önemli kripto paralarından birisi ve 44.000 dolara kadar yükselmeyi başarmıştı.

SFI 1.000 Doları Görebilir

Analist çizdiği grafikte SFI fiyatının 756 doları kırması ile ciddi bir yükselişin gelebileceğini vurguladı. Gerçekten de analist bu tahmini yapar yapmaz SFI fiyatı 1.000 dolara kadar yükselip tekrar düzeltme trendine girdi. SFI bu yazının kaleme alındığı an itibariyle ise 824 dolardan işlem görüyor ve hala ilgili destek noktasının üstünde.

Analist SFI’nin önümüzdeki günlerde neden artacağını da sebepleri ile açıkladı. Bunun son dönemde rekor kıran BOND isimli DeFi projesi ile aynı alana odaklandığını ve ekstra olarak çalışan bir ürüne sahip olduğunu belirten Rager, yükselişin bir sebebinin bu olduğunu ifade etti.

DeFi İçin Denetim Başladı

Buna ek olarak SFI’nin akıllı kontrat denetimine girdiği ve denetimden iyi bir not ile çıkması durumunda rekorun geleceği de belirtiliyor.

Rager’a göre SFI ekibi çalışmaya devam ediyor ve yakında SFI fiyatı yeniden dört haneli seviyenin üstüne çıkabilir. SFI/USD işlem çiftinin tekrar 1.000 dolar üstüne çıkması tahmin edileceği gibi yatırımcılara çok ciddi kazançlar sağlayabilir. Ancak tabii ki bunun için Bitcoin ve diğer kripto paraların yerinde kalması ve fiyatların çok sert bir şekilde düşmemesi gerekmekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar