X


OKEx Klaytan’a Katıldı

OKEx Blockchain benimsenmesini desteklemek için Klaytn’a katıldı...
10:00
27 Ekim 2019

OKEx yaptığı son açıklama ile Kakao iştiraki olan Ground X tarafından geliştirilen global bir Blockchain platformu olan Klaytn‘a katıldığını duyurdu.

Blockchain Benimsenmesi

OKEx 25 Ekim’de yaptığı resmi bir basın açıklamasında Klaytn Blockchain projesinin, Blockchain’in benimsenmesini büyütmeyi amaçlayan kripto borsasını ekosistemlerine dahil edeceğini açıkladı.

OKEx bu hamlesiyle Samsung Blockchain, IDG Capital ve Shinhan Bank gibi bir dizi endüstri devine katılmış oluyor. Borsa bu ortaklığa, istikrarlı bir Blockchain ekosistemi kurma ve Blockchain endüstrisindeki farklı ağlara ve portföylere bağlanma fırsatı sunmak olarak bakıyor. OKEx Operasyonları Başkanı Andy Cheung, ortaklık hakkında yaptığı yorumlarda şu ifadeleri kullandı:

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Borsalar ve projeler, dijital olarak küresel varlık kabulünü teşvik edecek standartları tanımlamak ve benimsemek için birlikte çalışmalıdır.

Bunların yanında daha önce bu haberimizde de sizlerle paylaştığımız gibi Binance Klaytn’ın yönetim kuruluna katıldığını açıklamıştı. Binance bu adımla LG Electronics, Filipinler Unionbank ve Celltrion gibi 24 üye şirket ile birlikte, Klaytn’ın ticari ve teknik gelişmeleri için kilit kararlar vereceğini açıkladı.

14 Yeni Ortaklık

OKEx’in Klaytn’e katıldığı haberi sonrasında, basın bülteninde yapılan açıklamada, borsanın hizmet kuruluşu ile token OKB‘nin benimsenmesini teşvik etmek için 14 ortaklık daha kurulduğu bildirildi. Cheung konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

14 yeni ortaklık OKB için bir yol. Bir araya geldik ve topluluğumuzla birlikte OKB’nin getireceği imkanları araştırmaya devam edeceğiz. Daha geniş bir uygulama yelpazesi sunulduğunda OKB sahipleri, Blockchain teknolojisinin ve token’ın değerinin tadını çıkarabilecekler.

Kaynak: Cointelegraph

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar