X


Michael van de Poppe Açıkladı: Cardano (ADA), Swipe (SXP) ve Waves’i Ne Bekliyor?

Analist Poppe, altcoinleri yorumladı.
09:31
9 Haziran 2021

Bitcoin’in (BTC) 31.000 dolara kadar gerilemesi, kripto para piyasasında yine panik yarattı. Bitcoin 24 saat içerisinde %10 değer kaybederken birçok altcoinin bundan daha kötü etkilendiği görüldü.

Poppe, Altcoinleri Değerlendirdi

Popüler kripto para analisti Michael van de Poppe ise durumun korkulacak kadar kötü olmadığını düşünüyor. Poppe, çok merak edilen ve Twitter’dan sorulan 3 altcoin için analizin yayınlayarak da yatırımcılara tam olarak ne zaman altcoinlerde yükseliş görülebileceğinin sinyallerini vermiş oldu.

Analist Poppe, 335.000’den fazla takipçisine yönelik yayınladığı analizlerinde ilk olarak Cardano‘yu (ADA) ele aldı. Poppe, şu an kripto para sektöründe genel bir zayıflık ve düşüş havası olduğunu belirttikten sonra, ADA/BTC paritesinde yine de umut olduğunu ortaya koydu.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ünlü Analist, ADA/BTC Grafiğini Yorumladı

Analistin yayınladığı ADA/BTC grafiğine bakıldığında sıradaki hedefin 1,618 Fibo seviyesi yani 6220 SATS olduğu görülmekte. ADA, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 4582 SATS seviyesinden işlem görüyor ve analistin verdiği üst nokta yerine alt noktaya doğru ilerliyor.

Analist, ADA fiyatı için kritik noktanın ise 3119 SATS seviyesi olduğuna işaret ediyor. Bu seviyenin altında kapanış olursa ADA fiyatının sıradaki noktası 1000 SATS seviyesi olabilir. Poppe’ye göre fiyatın ise 3996 SATS seviyesinde tutunması yeniden yükseliş şansı elde etmesini sağlayabilir.

SXP ve Waves Fiyat Analizi

Analist ikinci olarak ise Swipe’ı (SXP) ele aldı. SXP’nin güçlü bir ralliye hazırlandığını düşünen popüler isim, fiyatın ise 4 dolar seviyelerine çok yaklaşabileceğini düşünüyor. Poppe, SXP/USDT paritesinde hedefin 3,629 dolar olduğunu vurguladı ve buradaki sert direnç aşıldıktan sonra fiyatın 4,5 dolara kadar gidebileceğini ifade etti.

Analistin SXP fiyatı konusunda dikkat çektiği seviye ise 1,38 dolar desteği Bu desteğin altına inilmesi, SXP’nin yeniden 1 dolar altında kalmasına yol açabilir.

Poppe, Waves için ise %35’lik bir yükseliş beklediğini ifade etti. WAVES/BTC paritesinde 42 SATS seviyesinin üzerine çıkılması durumunda fiyatın 43 SATS’ı test edeceğini vurgulayan Poppe, bunun devamında ise 5686 SATS’ın en önemli nokta olduğunu ifade etti.

Poppe’ye göre Waves yatırımcılarının dikkat etmesi gereken destek ise 2911 SATS seviyesi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar