reklamı kapat

KuCoin Yarışmasında Milyonlarca BitTorrent Token Dağıtılıyor!

19:00
16 Nisan 2019
  • Ömer UçarÖmer Uçar

Singapur merkezli kripto para borsası KuCoin bir yarışma düzenliyor ve ödül olarak milyonlarca BitTorrent Token (BTT) dağıtıyor. Kripto para piyasasındaki yüzlerce borsa zaman zaman kullanıcıları platformlarına çekmek ya da bazı projelere teşvik etmek amacıyla bu tür faaliyetlere imza atabiliyor. Binance tarafından düzenlenen yarışmalara ve dağıtılan ödüllere alışkınız. Bu kez yarışma düzenleyip dağıtacak borsa KuCoin oldu. KuCoin yarışmasında toplam ödül 50 milyon BTT! BitTorrent token hakkında yayımladığımız bilgilendirici yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

KuCoin Yarışması

KuCoin borsası, yatırımcıları için bir BTT işlem yarışması düzenliyor. BitTorrent ile gerçekleştirilen ortak çalışma kapsamında düzenlenen yarışmaya katılan kullanıcılar milyonlarca BTT değerindeki ödülden paylarına düşeni kazanabilme şansı yakalayacak. Borsa tarafından paylaşılan bir Twitter gönderisiyle kullanıcılara duyurulan yarışma toplulukta konuşulan konular arasında.

Ödüller ve Yarışma

KuCoin borsası üzerinde BTT alma ve satma üzerine düzenlenen yarışmada toplamda 50 milyon BTT dağıtılacak. 15 milyon BTT’lik büyük ödülse ilk beş yarışmacı arasında ve işlem hacimlerine orantılı bir şekilde paylaştırılacak.. Sonraki 200 kazanan kullanıcı arasında ise kalan 35 milyon BTT’lik miktar belirtilen kritere göre paylaştırılacak. BTT haberin hazırlandığı sırada 0,0074 dolardan işlem görüyor. Fiyat düşük gibi görünse de ödüllerin hatrı sayılır miktarlara tekabül ettiğini söylemek yanlış olmaz.

Yarışmaya katılmak için KuCoin platformunu ziyaret ederek BTT alıp satmaya başlamanız yeterli. Yarışmacıların platform üzerinde gerçekleştirdikleri BTT işlem hacimleri ölçüt olarak alınacak. 12 Nisan tarihinde başlayan yarışma şu sıralar halen devam ediyor ve 19 Nisan 2019 tarihinde sona erecek. Bu tür yarışmaların kripto para piyasasına canlılık kazandırdığını söylemek yanlış olmaz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.