X

Kasım Ayında Yüzde 260 Arttı! Bu Altcoin Daha Fazla Yükselecek Mi?

Fiyatı hızla yükselen altcoin ciddi fırsatlar sunuyor olabilir. Daha fazla yükselecek mi?
20:15
23 Kasım 2021

Özellikle metaverse odaklı projeler kasım ayında ciddi fiyatlamalar yaptı. Bunların başında da The Sandbox (SAND) geliyor. Animoca Brands’in sahip olduğu blockchain tabanlı oyun platformu dün gece saatlerinde duyurduğu yeni haberle yeni bir rekora ulaştı. Fiyatın bir süredir 6 doları zorlayacağı konuşulurken gelen müjde onun en büyük destekçisi oldu. Peki fiyat yükselişi devam edecek mi?

The Sandbox (SAND)

Dün akşam saatlerinde son dakika olarak paylaşılan haberde 5,70 dolarlı seviyelerin mevcut momentumla yakalanılabileceğinden bahsetmiştik. Gün içinde beklenen oldu ve fiyat 5,7 dolara kadar yükseldi. Bitcoin’e karşı %20 kazanç elde eden token piyasa değerini 4,7 milyar dolara kadar çıkardı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yıllık bazda %14500 değerlenen token, metaverse projelerine artan ilgiden payını alıyor. 29 Kasım 13:00 UTC’de başlayacak Alpha etkinliği sayesinde yükselişine devam eden The Sandbox (SAND), 5.000 oyuncuya gelişmiş metaverse deneyimini tattıracak. Bununla birlikte şanslı oyuncular eşsiz 3 NFT ve 5 bin dolar değerinde token kazanabilecek. Son 24 saatte %40’a yakın fiyatlama yapan token bunu Adidas anlaşmasına borçlu, dün akşam açıklanan adiVerse anlaşması sosyal medyada da yoğun ilgi gördü.

The Sandbox (SAND) Fiyat Yorumları

Grafikte oluşan RSI sapması, yatırımcıların bir sürprize hazır olması gerektiğini söylüyor. Spesifik olarak, RSI piyasanın yükselişiyle uyumlu şekilde yukarı çıkar. Bazen ters yönde hareket eder ve bugünler düşen RSI’a rağmen fiyat yükseliyor. Momentumun yavaşladığına bir işaret olarak kabul edilebilecek bu gelişme, boğa tuzağı şeklinde de isimlendiriliyor. Bu, boğa eğiliminin sona erdiği anlamına gelmez, ancak olası bir kısa vadeli geri çekilme hareketine karşı uyarıda bulunur.

 

Fiyatın 5,45 doları test etmesiyle birlikte yazı hazırlandığı sırada 5,16 dolara geri çekilme görülüyor. Eğer alıcılar momentumu artırmazsa fiyatın bu bölgeden 4,45 desteğine kadar sarkması mümkündür. İyimser senaryoda ise 5,45 doların desteğe dönüşmesi ve 6,7 dolara kadar yeni bir zirvenin hedeflenmesi beklenecektir.

Her iki senaryo için de temkinli hareket etmekte fayda var, ancak hiçbir yükselişin sürekli olmayacağını ve düzeltmelere ihtiyaç duyulabileceğini de unutmamak gerekiyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar