X


Holochain (HOT), BitTorrent Token (BTT) ve Chiliz (CHZ) Fiyat Analizi: Yorum ve Beklentiler

Holochain, BitTorrent ve Chiliz fiyat analizi.
22:00
16 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasası katılımcıları, ABD SEC’in ProShares Bitcoin ETF‘ini onaylamasının ardından tarihi dakikalara tanıklık ediyor. Lider kripto para Bitcoin 61.000 dolar seviyelerini korurken birçok altcoin yükseliş ivmesi kazandı. Popüler kripto para Holochain (HOT) ve BitTorrent Token (BTT) haftalık zaman diliminde yaklaşık %15 artışla önemli bir fiyat sekansına imza attı. Bunun yanı sıra Chiliz (CHZ), benzer bir fiyat hareketi ile %17’lik yukarı yönlü hareket kaydetti.

Holochain (HOT)

Genel piyasa trendini izleyen Holochain (HOT), haftalık zaman diliminde önemli bir fiyat arıtşı yakalasa da 0.010 dolarlık direnç noktasını aşamadı. Kripto para piyasasındaki hareketli saatler yaşanmasına rağmen HOT son 24 saatlik işlem hacminde kayda değer bir artış yaşamadı. Holochain topluluğunun yayınladığı son blog gönderisinde RedGrid firmasının Holochain teknolojisinden yararlandığı belirtilmişti.

HOT, yaklaşık 6 ay önce 0.031 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. ATH seviyesine %77 uzakta olan HOT, güçlü momentumdan yoksun bir şekilde seyrini sürdürüyor.

BitTorrent Token (BTT)

BitTorrent Token, yaklaşık 6 ay önce 0.014 dolara dokunmuştu. Justin Sun önderliğindeki çalışmalar sonucunda staking işlemleri ile ATH yakalayan BTT, o günden bu yana beklenilen performansı sergileyemedi. HOT ile karşılaştırıldığında daha yoğun bir gündemi olan BTT’de son gündem Tron protokolünün yeni çalışması ile BitTorrent Chain projesidir.

Yatırımcıların heyecanla beklediği gelişmelerin BTT‘ye hareket kazandırması bekleniyor. BTT, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.0036 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Chiliz (CHZ)

 En popüler kripto paralardan biri olan CHZ, Socios ekosisteminin operasyonlarını hızlandırması ile potansiyel taşıyan altcoin’ler arasında kendine yer buldu. Chiliz ve Socios CEO’su Alexander Dreyfus’un her gün bir yeni NBA takımını platformuna kazandırması, FTO’ların ne zaman yapılacağı sorularını beraberini getiriyor.

Bunun yanı sıra spor organizasyonlarına yeni bir alan ekleyen Socios, tenis kortlarında yer alacak. Davis Cup ile ortaklık çalışması duyuran Chiliz DAVIS fan token lansmanı hazırlığı yapıyor. Chiliz ekosisteminin aktif çalışmaları yatırımcıların beklentilerini yükseltiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar