X

Holo (HOT) Tahminlerinde Yanılmayan Analistten Yeni Açıklama: İkinci Ralli mi Geliyor?

Poppe'den HOT analizi!
07:20
30 Nisan 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Michael van de Poppe artık Türkiye’de de ciddi bir kitleye ulaşmış bir analist olarak görülmekte. Özellikle Holo (HOT) hakkında yaptığı başarılı fiyat analizleri ile öne çıkan analistin, şimdi ise çok büyük bir altcoin rallisi beklediği ve bu rallide öne çıkabilecek altcoinleri açıkladığı görülüyor.

Poppe, Altcoin Sezonu Bekliyor

Poppe, 74.000 abonesine yönelik yayınladığı yeni YouTube videosunda altcoinlerin büyük bir ralliye hazırlandığını ve bunun aslında yılın son rallisi olabileceğini belirtti. Altcoinlerin lider kripto para birimi Bitcoin’in büyük ölçüde geride bıraktığını ve bunun performansının önüne geçtiğini ifade eden analist, önümüzdeki aylarda altcoin rallisine işaret ediyor.

Analist, şu an için beklenen altcoin rallisinin başlangıç aşamasında olduğunu ve önümüzdeki birkaç ay boyunca bu yükselişin sürebileceğini belirtti. Bitcoin’in piyasa hakimiyeti %50 seviyesinin bile altına gerilerken bazı altcoinlerin bir aydır yerinde saydığını ifade eden analist, ilk örnek olarak da Holochain‘i (HOT) verdi.

 SXP ve TRB de Analistin Radarında

Nisan ayında 0,031 dolara kadar yükselen HOT, ünlü analiste göre ikinci rallisine hazırlanıyor. Poppe, HOT fiyatı için yeni rallinin haziran ayının ortalarında gerçekleşmesini beklediğini ifade etti. Altcoinler için yeni bir yükseliş döngüsü bekleyen analistin radarında diğer iki altcoin ise Swipe (SXP) ve Tellor (TRB) oldu.

Poppe, SXP/BTC paritesinde %80’lik düşüş yaşandığını ve SXP’nin bunu telafi edeceğini belirttikten sonra Tellor’un teknik analizinin de çok güçlü gözüktüğünü belirtti. Tellor için net bir sinyal vermeye analist, BTC fiyatının ise 46.500 dolara kadar gerileyeceğini ve altcoinlerin burada rekor kıracağını vurguladı.

Bitcoin İçin Kötü Haber

Poppe, altcoinlerin rekor kırarken BTC’nin piyasa hakimiyetinin de %40 seviyelerine kadar düşmesini beklemekte. Bitcoin fiyatının 55.000 dolar direncini kıramaması ise 50.000 dolar desteğine kadar çekilebileceğine işaret etmekte.

Poppe, 50.000 doların altına inildiğinde altcoinlerde hafif bir panik yaşanabileceğini belirtse de bunun geçici ve sadece BTC aleyhine olacağını ifade etti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar