X


Geniş Çaplı Bir Takipçi Kitlesi Olan Ünlü Trader, Bitcoin’deki Yükseliş Beklentisini Açıkladı

Ünlü trader, fikrini ancak %20'lik bir düzeltmenin değiştirebileceğini dile getirerek, Bitcoin'deki yükseliş beklentisini aktardı.
23:15
10 Ekim 2021
Bu Metriklere Göre Bitcoin (BTC) 100.000 Dolarda Durmayacak! İşte Analistlerin Yorumları

Geniş çaplı bir takipçi kitlesine sahip olan trader, Bitcoin‘deki (BTC) fiyat hareketlerinin yukarı yönlü olmasını beklediğini dile getirdi.

Yükseliş Beklentisi

Takma adıyla DonAlt olarak bilinen trader ve kripto stratejisti, lider kripto para birimi Bitcoin’in 50.000 doların üzerinde işlem görmeye devam etmesi sebebiyle, BTC‘nin haftalık zaman diliminde zayıf bir direnç alanıyla karşı karşıya olduğunu söylüyor:

“BTC’nin Bir süre bu fiyat seviyelerinde gezinmesi olumsuz bir durum olmasa da, bu seviyelerin kalıcı olduğunu düşünmüyorum. Aksi bir durum görene kadar, buradan yükselişlerin devamını bekliyorum. Şu anda günlük zaman diliminde herhangi bir direnç noktası yok. Mevcut durumda önemli olan 50.000 dolar seviyelerinin korunması.”

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ancak %20’lik Bir Düşüş Beklentimi Değiştirebilir

DonAlt, BTC’deki yükseliş beklentisinin, değişmesinin ancak Bitcoin’in mevcut fiyatından %20’lik bir düzeltme yapması ile değişebileceğini ifade etti:

“Analiz ettiğim hemen hemen her gösterge, fiyatta yukarı yönlü hareketlerin sinyallerini veriyor. Bu yükseliş fikrimin değişmesi için de ancak Bitcoin’in şu anki fiyatından %20’lik bir düzeltme yapması gerekiyor. İşte o zaman mevcut durumdan çok farklı düşünürüm. “

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazının yazıldığı esnada CoinMarketCap verilerine göre, 1 trilyon dolarlık bir piyasa değeri ile 55.540 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto paraların yüksek volatiliteye sahip olması dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar