reklamı kapat

Game Stars ICO’sunda %30 Bonus Fırsatı

14 Mayıs 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Game Stars’ın ön satışı başarıyla tamamlandı. Tüm token’lerin satıldığı ön satışta 51 ETH + 57 BTC yatırım toplandı.

Ön satışı piyasada büyük ses getiren Game Stars platformunun sunduğu hizmetlerden ancak GST token’leriyle faydalanabilirsiniz. Platformdaki aktif kullanım ve borsalarda listelenme sonucu GST değerinin artmasına kesin gözüyle bakılıyor. İlk olarak YoBit borsasına girecek token’lerin WEX başta olmak üzere diğer büyük borsalarda işlem görmesi için proje ekibi yoğun çaba harcıyor.

Game Stars e-spor piyasasında görülen sorunlara çözüm getirme amacıyla kuruldu. Platformun token satışının ilk dönemi 10 Mayıs’ta başladı. 27 Mayıs’ta sona erecek ilk dönem için 300 milyon token ayrıldı. Satılmayan token’lerin 27 Mayıs’tan sonra yakılacağı belirtiliyor.

Peki e-spor piyasasının tecrübe ettiği sorunlar neler?

  • Yeterli bir altyapının olmayışı
  • Başlangıç seviyesindeki oyuncularda görülen fon yetersizliği
  • Ödül paralarının ödenmemesi
  • Adil olmayan turnuvalar ve karşılaşmalar sürerken şartlar ve koşulların değiştirilmesi

Game Stars bu sorunlara çeşitli çözümler getiriyor.

  • E-sporculara her şeyin dahil olduğu tek bir platform sunuluyor. Oyuncular turnuvalara katılıyor, reklamcılar ürünleri için en iyi siber atletleri seçiyor, sponsorlar gelecek vadeden oyunculara gelirlerinden pay dağıtıyor. Dahası, platformdaki herkes kendi turnuvasını düzenleyebiliyor.
  • Siber atletler token satarak fon toplayabilir. Toplanan fon; turnuva katılım ücretleri, ekipman ve koçlar için harcanabilir.
  • Platformda her şeyi akıllı sözleşmeler yönetir. Müsabaka bitiminde sözleşmede belirtilen ödül otomatik olarak dağıtılır. Sözleşmede yazan hiçbir bilgi turnuva başlangıcından sonra değiştirilemez. Akıllı sözleşmeler dolandırıcılık girişimlerini de engeller.

Token satışına şimdi katılan yatırımcılar %30 bonusla ödüllendirilecek. Bir GST token’inin fiyatı 0.035 dolar, minimum satın alım limiti ise 10 dolar. Game Stars token satışına katılmak için platformun resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Platforma dair daha fazla bilgi için:

FacebookTelegramTelegram Sohbet

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.