X


Fenerbahçe Token Satışı Başladı ve Kilitsiz Token Satışı 30 Saniyede Bitti!

11:54
9 Ağustos 2021

Günlerdir beklenen Fenerbahçe token satışı bugün başladı ve 30 saniyede kilitsiz token satışı bitti. Paribu ile ortak yapılan resmi basın açıklamasına göre isteyenler 9 ile 12 Ağustos arasında Fenerbahçe token alım talebinde bulunabilecek.

Fenerbahçe Token Nasıl Alınır?

Fenerbahçe Token, Türk kripto para borsası Paribu ile yapılan anlaşma sonucunda piyasaya sürüldü. Yapılan açıklamalara göre kilitsiz token satışı sona erdi ve artık kullanıcılar kilitli token satışından faydalanabiliyor.

Fenerbahçe token alabilmek için kullanıcının öncelikle Paribu’ya üye olması gerekiyor ve ardından kimlik doğrulamasını tamamlaması gerekiyor. Daha sonra Paribu hesabına TL yatırılmasının ardından Fenerbahçe token alımı gerçekleşebilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yapılan açıklamalara göre Fenerbahçe coin toplam arzı 190.700.000 adet olacak ve 25 yıl içinde tüm coin arzının piyasaya sürülmesi planlanıyor. Fenerbahçe Başkanı Ali koç konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda birçok imza attıklarını ancak Paribu ile atılan imzanın çok önemli olduğunu ve 25 yıllık bir anlaşma olduğunu dile getirdi.

Token Yakımı Olacak

Buna ek olarak Ali Koç yaptığı açıklamalarda, Fenerbahçe token’larda yakım olacağını ve 190 milyonluk arzın 100 milyona kadar indirilmesinin planlandığını dile getirdi. Bu sebeple arz ve talep dengesi ile Fenerbahçe token’ın fiyatının da ilerleyen zamanlarda oldukça yüksek olacağı ifade ediliyor.

Ayrıca Ali Koç ikinci aşamada token’ın Mohikan ile de birleşeceğini ve böylece Mohikan üzerinden de fayda sağlanacağını dile getirdi. Bununla birlikte yapılan açıklamalarda, token ile birlikte taraftarların kulüple daha iç içe olacağı ve etkileşimin artacağı da ifade ediliyor.

Bunlara ek olarak token yakımlarının sportif başarılar ile doğru orantılı olacağı ve atılan sayılar, atılan goller ya da kazanılan maçlar doğrultusunda belli oranlarda Fenerbahçe token’ın yakılacağı ifade ediliyor.

Maaş Ödemelerinin Fenerbahçe Token İle Yapılması

Ali Koç yaptığı açıklamalarda kendi düşündüğü gelecekte, maaş ödemelerinin bir kısmının Fenerbahçe token ile yapılmasını hayal ettiğini ve Fenerium’da da Fenerbahçe token ile satışların yapılmasının mümkün hale gelmesini istediğini dile getirdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar