Ethereum Towers Önemli Ortaklıklara İmza Atıyor!

NFT tabanlı bir metaverse gayrimenkul projesi olan Ethereum Towers son zamanlarda kurduğu ortaklıklar ile dikkatleri çekiyor.
09:57
15 Ocak 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Son zamanlarda yakından takip ettiğimiz metaverse projelerinden olan Ethereum Towers, adım adım gelişmeye devam ediyor. Topluluk odaklı bir proje olan Ethereum Towers, 2 kule, 202 kat ve 4.388 apartman dairesinden oluşan NFT tabanlı bir metaverse gayrimenkul projesi olarak tanımlanabilir.

Ethereum Towers’dan Önemli Ortaklıklar

Ethereum Towers özellikle son zamanlarda kurduğu ortaklıklar ile dikkatleri çekiyor. Örneğin; Ethereum Towers 4 Ocak’ta yaptığı bir duyuruda Audius Project ile ortaklığa vardıklarını açıkladı. Platform, dünyanın en iyi DJ’lerini ve sanatçılarını bir araya getiren Audius ile metaverse’ün en eğlenceli kulüplerinden birinin Ethereum Towers’da açılacağını dile getiriyor.

Buna ek olarak yine yapılan açıklamalara göre Ethereum Towers, NFT ekosisteminin önemli projeleri arasında yer alan Doge Pound Studios ile iş birliklerini de resmi olarak duyurdu. ethereum Towers Doge Pound Studios’u “alandaki en heyecan verici blue-chip projelerden biri” olarak nitelendiriyor.

Ayrıca Ethereum Towers 12 Ocak’ta Doge Pound’un Twitter aracılığı ile düzenlediği AMA (Ask Me Anything) etkinliğinde de konuk olarak yer aldı ve iş birliğini kutlamak için taban fiyatı 2 ETH olan 2 adet Doge Pound NFT’si hediye etti.

Bunlara ek olarak Ethereum Towers en büyük merkezi olmayan metaverse yatırım organizasyonlarından olan vEmpire CEO’su Dominic Ryder’ın Ethereum Towers ekibine danışmanlık rolüyle katıldığını da duyurdu.

Dün yapılan açıklama ile NFT dünyasının önemli topluluklarından World Of Womens da Ethereum Towers’ta yerini alma kararı aldı. Açıklamaya göre WOW (World Of Womens) topluluğu Ethereum Towers’dan 20 adet standart daireyi kendi NFT’lerini elinde bulunduran üyeleri arasında yapacağı çekilişle hediye edecek. WOW gibi yüksek hacimli ve 10 ETH taban fiyata sahip bir topluluğun Ethereum Towers ile işbirliğine girmesi önemli bir gelişme. Zaten bu 2 gelişme sonrasında Ethereum Towers 1. kuledeki NFT lerin taban fiyatı neredeyse %300 artarak 1.2 ETH seviyesine ulaştı.

 

Ethereum Towers Etkinlikleri

Ethereum Towers oldukça güçlü bir Discord topluluğuna sahip ve sürekli bu topluluk ile etkinlikler düzenliyor. Son olarak platform, bir Pizza Cookoff etkinliği düzenledi ve etkinliğe Chfty Pizza projesi de dahil oldu. Yarışma 8 Ocak ve 12 Ocak tarihleri arasında gerçekleşti ve kazanan 1 Chfty Pizza NFT ve 1 Standart Apartman Erişim NFT si kazandı.

Bunlara ek olarak Ethereum Towers’da konserler, happy hour’lar ve yarışmalar düzenlenmeye devam ederken topluluk Discord ile pek çok etkinliğe katılıyor. WOW ve Doge Pound’un yanı sıra Boss Beauties NFT, Zeneca, SpacePunksClub ve CryptoDads NFT gibi toplulukların da Ethereum Towers’da yer aldığını belirtmek gerekiyor.

Ethereum Towers güçlü adımlarla ilerlerken bu topluluğun bir parçası olmak, etkinliklere ve yarışmalara katılmak ve projeyi incelemek için Ethereum Towers’ın websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar