Ethereum Towers Adım Adım İlerliyor!

NFT tabanlı bir Metaverse gayrimenkul projesi olan Ethereum Towers planlarını bir bir gerçekleştirmeye ve ekosistemde adını duyurmaya devam ediyor.
12:38
31 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

1 topluluk, 2 kule, 202 kat ve 4.388 apartman dairesinden oluşan NFT tabanlı bir Metaverse gayrimenkul projesi olan Ethereum Towers planlarını bir bir gerçekleştirmeye ve ekosistemde adını duyurmaya devam ediyor. Ethereum Towers’ın topluluğu günden güne güçlenirken, proje adına atılan önemli adımlara bir bakalım…

Lüks Daireler Satılıyor

Ethereum Towers, Ligthpaper’ını yayınladıktan Opensea üzerindeki 2. el satışlarında artış yaşanıyor. Proje Twitter hesabından yaptığı bir açıklama ile erken yatırımcılar için bir açık arttırma başlattı. OpenSea üzerinden gerçekleşen açık artırmada, lüks bir dairenin satışı 3.5164 ETH fiyatla gerçekleşti. Lüks daireler, standart dairelerden 2,5 kat daha büyükler ve 1 ile 99. katlar arasında bulunuyorlar.

Açık arttırma ile lüks daire sahibi olan kişi yine Ethereum Towers topluluğunu destekleyen başka bir NFT projesinden ücretsiz bir NFT ve penthouse daire çekilişi hakkı gibi çeşitli avantajlara sahip oldu. Geçtiğimiz hafta boyunca buna benzer avantajlara sahip bir çok lüks daire açık artırma ile satıldı.

Ethereum Towers Topluluğu

Daha önce bahsettiğimiz gibi Ethereum Towers, Discord topluluğu oldukça güçlü olan bir proje ve Discord kanallarında sürekli etkinlikler düzenliyorlar. Bu etkinlikler sayesinde projeye güvenen topluluk üyeleri sürekli aktif tutuluyor. NFT eko sisteminde topluluğun önemini bilmeyen yoktur. Topluluk gücünün bir projeyi nerelere götürebileceği bir çok NFT projesinde görüldü ve ispatlandı.  Ethereum Towers projesi de topluluk gücüyle farkını ortaya koyacak gibi görünüyor.

Yapılan son açıklamalara göre Ethereum Towers’ın ilk Storytime’ı 4 Ocak Salı günü gerçekleşecek ve Mr. Boomer, ilk konuk hikaye anlatıcısı olacak. Discord’dan yapılan başka bir duyuruda Ethereum Towers, dünyanın en iyi bowling oyuncularından olan ve bir Ethereum Towers sakini Jason Belmonte’nin kariyerine adanmış NFT koleksiyonunu meraklılar ile buluşturduklarını da açıkladı.

Ethereum Towers, mimarisini tanıtan ilk videoyu da yayınladı. Hala geliştirme aşamasında olan mimari ile ilgili yapılan açıklamalarda ekip, geliştirmelerden çok memnun olduklarını dile getiriyor. Yakında mimarinin son modelinin de paylaşılacağı yapılan açıklamalarda yer alıyor.

Bunların yanı sıra Ethereum Towers, Discord kanalında Tent City Times adlı bir gazete yayınlıyor ve bu gazetede hem proje ile ilgili gelişmeler hem ilgi çekici haberler hem de bulmacalar bulunuyor. Dolayısıyla aslında Ethereum Towers Discord kanalında gerçek bir topluluk ortamı oluşuyor. İnsanlar Discord’da sohbet ediyor, çeşitli konularda bilgi ediniyor ve kripto paralar hakkında fikir alışverişi yapabiliyor.

Siz de dilerseniz Discord kanalına dahil olarak projenin gelişimini yakından takip edebilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar