X


Ethereum (ETH) Istanbul Hard Fork’u Borsalardan Destek Aldı!

Ethereum'un (ETH) Istanbul hard fork'una destek yağdı.
09:00
9 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para birimlerinden Ethereum (ETH) dün başarılı bir hard fork gerçekleştirdi ve Istanbul güncellemesi içerisindeki 6 adet geliştirme protokolü hayata geçirildi.

Ethereum (ETH) Istanbul Hard Fork’una Destek Yağdı

Güncellemeye iki gün kala ağ düğümlerinde hala istenilen güncelleme sayısına ulaşamayan Ethereum, buna rağmen önde gelen kripto para borsalarından ise tam tersi bir yaklaşım gördü. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance ve bunun ABD iştiraki Binance US, Ethereum hard fork’u için desteklerini belirtirken, Coinbase de benzer bir açıklamada bulundu.

Başka bir ABD tabanlı kripto para platformu Kraken‘in yanı sıra, son dönemde adı Justin Sun tarafından satın alınma ile anılan Poloniex de ETH hard fork’unu desteklediğini ve yeni blockchain versiyonunu takip edeceğini belirtti. Poloniex özellikle Digibyte’ın (DGB) platformdan kaldırılması sonrası inanılmaz tepki almıştı ve Sun buna rağmen Poloniex‘i desteklediğini açıkladı.

Ethereum’un hard fork’unun önde gelen borsalar tarafından desteklenmesi, ağın devamlılığı ve kullanıcıların varlıklarının güvenliği açısından büyük bir öneme sahip ve ETH bu testi başarıyla geçti gibi duruyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar