X

En Büyük Bitcoin Madencilik Havuzundan Önemli Ortaklık

Three Arrows Capital, Bitcoin madencilik devi Poolin ile ortaklık imzaladı.
18:05
12 Haziran 2020

Singapur merkezli kripto para serbest yatırım fonu Three Arrows Capital’in CEO’su Su Zhu, yeni yayınladığı bir açıklamasında Bitcoin madencilik havuzu Poolin ile ortaklık imzaladıklarını ifade etti. Poolin, en büyük Bitcoin madencilik havuzlarından birisi olarak biliniyor ve Zhu söz konusu madencilik havuzu ile çalışmaktan gurur duyacaklarını ifade etti.

Poolin’in başkan yardımcısı Alejandro De La Torre tarafından yayınlanan gönderiye göre, fon yönetim firması bundan sonra müşterilerine güvenli, yasalarla uyumlu ve basit finansal ürünlere erişim sunacak ve bu konuda Poolin ile birlikte çalışacak. Poolin’in direkt olarak Three Arrows Capital ile değil bunun üst firması Blockin ile ortaklık imzaladığı da açıklandı.

Three Arrows Capital Ortaklığa Doymuyor

Blockin’e ait olan ve 2019 yılında piyasaya sürülen cüzdan uygulamasının da bu ortaklığı destekleyip müşterilere ekstra yatırım imkanı sunacağı belirtildi. Poolin aslında bu ayın başlarında ABD merkezli BlockFi şirketi ile de ortaklık imzalamıştı. BlockFi ile yapılan ortaklık sayesinde fonun müşterileri kripto para destekli krediler çekebilme imkanına kavuştu.

Three Arrows Capital’in yaptığı bu yeni Bitcoin madencilik havuzu ortaklığı ise müşterilere çok daha kolay BTC yatırımı yapabilme imkanı sunacak ve fiyatlarda bile indirim olması mümkün gözüküyor. Kurumsal yatırımcıların  ve BTC balinalarının kullandıkları OTC platformlarında veya bu tip anlaşmalar sayesinde çok daha uyguna BTC alabildikleri biliniyor.

Su Zhu da bu ortaklık hakkında yayınladığı gönderisinde bunun kendilerine mutluluk ve gurur verdiğini belirtti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar