Dudak Uçuklatan Miktarda XRP Transferi! Analitik Platformu Ayrıntıları Aktardı

Whale Alert tarafından belirtildiği üzere son 20 saat içinde 1.686 milyar XRP transfer edildi.
19:32
25 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Whale Alert ve XRP analitik hizmeti Bithomp tarafından paylaşılan verilere göre son yirmi saat içerisinde birkaç üst düzey borsa ve anonim kripto adresi, dudak uçuklatan miktarda XRP transferi gerçekleştirdi. Bu aktarım, kripto izleme platformunun büyük kripto piyasası oyuncuları tarafından aktarılan bir milyardan fazla XRP token tespit ettiği art arda ikinci gün olarak kayıtlara geçti.

XRP Transferlerinin Ayrıntıları

Whale Alert tarafından belirtildiği üzere son 20 saat içinde 1.686 milyar XRP transfer edildi. CMC sıralamasında yedincilikte konumlanan XRP, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.90 doların üzerindeki seyrini sürdürüyor. 23 Aralık’ta ulaştığı 1 dolarlık bölgeyi tekrar almaya çalışan XRP, girişimlerini koruyor.

Büyük işlem izleme platformlarının verilerine göre çeşitli borsalardan toplam 1.68 milyar XRP taşıyan yirmi iki varlık transferi duyuruldu. Bu XRP parçalarından bazıları, Bithomp’a göre anonim cüzdanlar tarafından taşındı. Transferlerin bazıları 100 milyon ve 225 milyon XRP’yi aşan işlemlerdi.

Bunlardan birisi Kore’nin en büyük borsası Bithumb tarafından yapıldı. 225.110.200 XRP, bilinmeyen olarak etiketlenen cüzdanlar arasında el değiştirdi. Bu rakam 217.828.270 dolara eşdeğerdir. 1.6 milyar XRP devasa yığınlar halinde taşındı. Aynı miktarda kriptoyu taşıyan bir transfer de anonim cüzdan tarafından Binance borsası yapıldı. Binance daha sonra 225.117.280 XRP’yi başka bir anonim cüzdana aktardı. Bithomp hizmeti bunun CZ tarafından yönetilen borsa tarafından dahili bir kripto hareketi olduğunu ortaya koydu.

Kaç Dolar Değerinde XRP Taşındı?

Diğer XRP transferleri FTX, Bitfinex, Binance, Bitstamp, Coinone ve Bittrex tarafından yapıldı. Anonim cüzdanlar arasında 60 milyon, 79 milyon ve 95 milyon XRP miktarında işlemler kaydedildi. Genel olarak son 20 saatte 1.479 milyar dolar değerinde XRP transferi kayıtlara geçti. 24 Aralık tarihinde benzer miktardaki kripto paranın ODL platformları ve kayıtsız sahipleri olan adresler tarafından taşındığı bildirilmişti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar