X


Dogecoin Yatırımcılarına Müjde: Dev İngiliz Takımı ile Anlaşma Sağlandı

Yerel bir haber ajansının bildirdiğine göre Watford yeni sezon formalarına Dogecoin'i dahil etti.
18:01
14 Ağustos 2021

İngiltere futbol ligi ekiplerinden Watford F.C. bu sezon formasında Dogecoin’i taşıyacak. Medyaya yansıyan son bilgilere göre Dogecoin Watford takımının iç saha, deplasman ve alternatif formalarının tamamında yer alacak.

Watford, Formalarında Dogecoin’e Yer Verecek

Yerel bir haber ajansının bildirdiğine göre Watford yeni sezon formalarına Dogecoin’i dahil etti. İddialara göre anlaşmanın 970.500 dolar değerinde belirtildi. Ortaklık kapsamında yatırımcıları biraz daha heyecanlandırmak adına Stake.com 10 milyon DOGE hediye edeceğini açıkladı. Dogecoin, İngiltere’deki yüksek profikki spor etkinliklerinde ilk defa yer almaya hazırlanıyor.

Stake.com ile anlaşması bulunan Watford, kripto alanına yabancı değil ve bu onların ilk sponsurluğu değil. 2019-2020 futbol sezonunda futbolcular Bitcoin logolu formayı terletmişti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Stake.com aracılığıyla yapılan bu anlaşmada Dogecoin yatırımcıları, bu adımı olumlu karşılayarak ateşlendi. En popüler şaka kripto para birimi Dogecoin, birçok rakibinin türemesini ve kripto para endüstrisinde apayrı bir şemanın oluşmasını tetikledi.

Dogecoin Fiyatı

Dogecoin, son bir haftalık süreçte %20’nin üzerinde artarak önemli bir fiyat sekansı izledi. Kripto para piyasasının lideri takip ettiği dönemde çoğu altcoin yukarı yönlü hareketine ivme kazandırdı ve kazançlar elde etti. Dogecoin, bunlardan birisi olmakla beraber kritik bir dönemece giren kripto paralardan biri oldu.

Uzmanlar, DOGE’un kritik bir fiyat bandına girdiğinin altını çizerken bir kırılma beklediklerini aktardı. DOGE, 0.28 dolarlık kilit seviyenin üzerinde güçlü bir kapanışı başarabilirse ibre 0.40 doların üzerini işaret edebilir.

Dogecoin ile birlikte bir diğer popüler kripto paralardan biri olan Shiba Inu, bir haftada %13 artarak dikkatleri üzerine çekti. Dogecoin katili olarak kendini tanımlayan popüler kripto para, ShibaSwap ile ivme yakalamış ve önde gelen borsalarda listelenerek adından söz ettirmeyi başarmıştı.

Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla Dogecoin fiyatı 0.29 dolardan işlem görürken Shiba Inu 0.0000081 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar