X


Dogecoin Tarihinde Bir İlk: O Platform, DOGE’u Ödeme Sistemine Ekledi

Medyaya yansıyan son bilgilere göre PAWS Chicago; bağış ödemeleri için Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve birçok kripto parayı kabul edeceğini açıkladı.
16:10
25 Ağustos 2021

Chicago merkezli hayvan sahiplendirme platformu PAWS, kripto para birimleri ile bağış ödemelerini kabul edeceğini duyurdu. Ekip, kısırlaştırılan ve ötenazi uygulanarak uyutulan hayvanların sayısını azaltmak amacı ile çalışmalarını yürütüyor.

PAWS Chicago’dan Önemli Hamle

PAWS Chicago, kedi ve köpekleri sahiplendirme yoluyla yeni aileleriyle buluşturan bir platform olarak operasyonlarını yürütüyor. Medyaya yansıyan son bilgilere göre kurum; bağış ödemeleri için Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve birçok kripto parayı kabul edeceğini açıkladı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

 

Dogecoin ilk defa köpeklere yardım kampanyasında yer alacak. DOGE, mevcut dönemde kuruluş amacının çok uzağında bir yerde konumlansa da bu sefer gerçek köpeklere yardım etme fırsatı elde etti.

Dogecoin, Elon Musk ve reddit gruplarının radarından ilk defa kurtulup böyle bir organizasyon için kullanılacak. PAWS Chicago, köpek ve kediler için organizasyonlar düzenleyip kötü yaşam koşullarını iyileştirmeye yönelik çalışan bir kurumdur. Son açıklamalarına göre Dogecoin’in ön plana çıktığı bir planda birçok kripto parayı ödeme yöntemi olarak kabul edecek.

Dogecoin’de Son Durum

En popüler şaka kripto para birimi Dogecoin, genel piyasa trendini takip ederek 0.35 dolara dokunmuştu. Ancak bu seviyede tutunamayan DOGE, 0.30 doların altına düştü. Lider kripto para Bitcoin’in 50.000 dolara dokunmasının ardından gerilemesi, tüm piyasayı etkiledi ve kızıla bürüdü.

Kripto para piyasası bir düşüş trendi izlerken Dogecoin, gün içerisinde %8’lik değer kaybı ile 0.28 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Popüler kripto para, Elon Musk ve Reddit gruplarının radarında kalmaya devam ederken topluluğu heyecanlandırıcı bir gelişme gözlüyor.

Ancak Dogecoin’in dizaynı ve yapısı ekosistemde herhangi bir gelişmeye izin vermiyor. Yalnızca FOMO ve topluluk ateşi ile hareketler sergileyen DOGE, durgun gündem dolayısıyla kayda değer bir performansa imza atamadı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar