X


Dogecoin Fiyat Analizi: En Popüler Şaka Kripto Para Yükselişi Yakalayabilecek Mi?

Dogecoin'i temel desteğin altına düşse de kaybının büyük bir kısmını kurtarmayı başardı.
22:50
4 Aralık 2021

En popüler şaka kripto para birimi Dogecoin (DOGE), 0.18 dolarlık önemli destek seviyesindeki seyrini sürdürüyor. DOGE, lider Bitcoin’in tetiklediği piyasa düşüşünde 0.13 dolara kadar gerilemişti.

Dogecoin Fiyat Analizi

Dogecoin’i temel desteğin altına düşse de kaybının büyük bir kısmını kurtarmayı başardı. Dogecoin, hala tek haneli seviyelere dönme tehdidi altında bulunuyor. Dogecoin fiyatı, son beş haftalık dönemde önemli bir düşüş seansı izledi. Bu süre boyunca birincil destek seviyesi olan 0.18 dolar seviyesini test eden DOGE, ilk defa dün bu noktanın altına düştü.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bununla birlikte satın alma momentumunu geri getirecek fiyat seviyesi ise 0.27 dolar olarak işaret edildi. Bu alanın üzerindeki belirleyici bir kapanış, yükseliş senaryosunu onaylayacaktır. Dogecoin bu durumda 0.39 dolara kadar süren yükselişler görebilir.

Mevcut fiyat durumu ve beklentiler arasındaki mesafenin büyüklüğü göze çarpsa da Dogecoin geçmişte beklenmedik çok daha büyük hamlelere imza attı. Ancak aşağı yönlü riskler uzmanlara göre devam eidyor. Dogecoin, 0.175 doların altındaki bir kapanış kaydederse bir sonraki durak noktası 0.08 dolar olabilir.

Uzmanların DOGE Yorumları

Uzman analistlerin şu anki eğilim tahminleri aşağı yönde şekilleniyor. Bu bağlamda hype tabanlı bir kripto para olan DOGE, topluluk yardımı veya insanların satın almasını tetikleyebilecek yeni bir kıvılcım arayışlarında olmalıdır. Tek başına Elon Musk’ın tweet’i doğrultusundaki hareketlenmeler önemini yitirmiş durumda.

Dogecoin, elindeki hype’ı Shiba Inu ve diğer şaka kripto paralara kaptırmış durumda gözüküyor. Bu topluluğun tekrar kazanılması Dogecoin’in rallisini tetikleyecek en önemli faktördür.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • idris
    1 ay önce

    2022 ilk ceyreginde aya doge coin yollanacak adi doge-1 mission o zaman 50 cent ustu rahat cikar.

    10