X


Dogecoin Fiyat Analizi: DOGE Beklentileri ve Önemli Seviyeler

Dogecoin (DOGE), önümüzdeki haftalarda önemli bir fiyat hareketi sergileyebilir.
19:00
9 Ekim 2021

En popüler şaka kripto para birimi Dogecoin (DOGE), bu yılın şubat ayından itibaren yükseliş trendini koruyarak uzun soluklu bir ralliye imza attı. DOGE fiyat hareketi, 0.30 direnç seviyesi ile sınırlandırıldı. Dogecoin (DOGE), önümüzdeki haftalarda önemli bir fiyat hareketi sergileyebilir.

Dogecoin Beklentileri

Popüler şaka kripto para Dogecoin, haftalarca süren yatay yönlü hareketine ivme kazandırdı ve 0.25 dolarlık bölgeye ulaştı. DOGE boğaları, fiyat hareketine momentum kazandırmak adına girişimlerini sürdürüyor. DOGE, 0.19 dolardan başlayan sıçrama ile 0.29 dolara doları aşan bir yükseliş mumu için başlangıca imza attı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bu seviye DOGE’un 0.30 dolarlık direnç noktasında üst sınırı oluşturuyor. DOGE baoğaları, kârlarının %50 ile sınırlı olduğunu gördü. DOGE/USD haftalik grafik grafik görünümde boğaların 0.26 doların üzerinde üçüncü bir yeşil mum oluşturma çabaları görünüyor.

Boğalar bu girişimde başarılı olursa flamadan önemli bir kopuş 0.35 dolarlık fiyatın görülmesine yol açabilir. Konsolidasyonun devam etme durumunda fiyatın sıkışma durumu göz önüne alınmalıdır. Bu durumda boğaların piyasayı hakimiyeti ile DOGE 0.50 dolar yolculuğuna çıkabilir.

Öte yandan DOGE ayılarının ortaya çıkması fiyatı öncelikle 0.20 doların altına itecektir. Ardından devam eden satış baskısında 0.16 dolar ve 0.14 dolarlık seviyeler görülebilir.

Boynuz Kulağı Geçti Mi?

Dogecoin, en popüler ikinci şaka kripto para Shiba Inu rallisinin akabinde mutevazı bir yükseliş gördü. SHIB kısa sürede %300’lük artış kaydederken DOGE aynı zaman diliminde %10’luk yükseliş performansı sergiledi.

Shiba Inu hype’ından yararlanmaya çalışan DOGE, sosyal medya aktivitelerini artırıyor. ShibaArmy ile dirsek temasını korumak isteyen DOGE topluluğu, özellikle Twitter üzerinden yoğun derecede yorumlarda bulunuyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar