X

Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi: Büyük Dönüş Başlıyor, Dikkat Etmeniz Gereken Seviyeler!

Dogecoin (DOGE) yatırımcılarının kulak vermesi gereken önemli seviyeler.
21:51
26 Temmuz 2021

Birkaç aydır sürekli zarar yazan Dogecoin (DOGE) yatırımcılarının yeniden yüzü gülecek mi? Elon Musk’ın SNL şovu ile büyük ölçüde zararda olan Dogecoin topluluğu son piyasa yükselişinden son derece memnun görünüyor. Peki Dogecoin (DOGE) için takip edilmesi gerekilen hedefler neler?

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin (DOGE) Binance borsasında 0,222 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Fiyat geçtiğimiz günlerde gördüğü dibe göre yaklaşık %35 şimdiden arttı. Alt destekten Dogecoin alan yatırımcılar çok kısa sürede güzel kazanç yakaladı.

İki aydan uzun süredir 30 günlük hareketli ortalamanın altında kalan fiyat nihayet bunu aşmak için çaba harcıyor. Son 75 gündür aşılamayan trend çizgisi de yakın zamanda geçilecek gibi görünüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Fiyatın büyük yükselişini başlatacak olan en güçlü direnç 0,239 olarak ölçüldü. Bu seviyenin aşılmasına da çok az kaldı. DOGE 0.193 $ ‘lık ana desteğinin üzerinde fiyatlanmaya devam ediyor. Eğer Bitcoin (BTC) aniden düşer ve 33.000 doların üzerinde kalamazsa sırayla 0,166 ve 0,141 desteklerinin kırıldığını görebiliriz. Bu yüzden her iki senaryoda da kritik seviyeler yakından takip edilmelidir.

RSI 72 günlük trend çizginin üzerinde nihayet kırıldı. Bu yükselişin devam edeceğini gösteren en büyük sinyallerden biri olarak kabul edilebilir. MACD henüz 0 değerini kıramadı, bunun olması gerekiyor.

Halen ayı trendinde olan Dogecoin (DOGE) için dikkatli olmalısınız. Tam bu sıralarda Bitcoin (BTC) yeniden 40.000 seviyesini test ediyor. Dogecoin için bu harika bir gelişme, belki de boğanın heyecanlı akşamlarına geri dönüyoruzdur?

Elon Musk Etkisine Dikkat (Dogecoin, Shiba Inu ve BabyDoge)

Yakın zamanda Elon Musk bu yükselişi değerlendirmek için sosyal medya üzerinden Dogecoin pompalamaya başlayabilir. Son derece hacimli yükselen Bitcoin (BTC) ile desteklenecek Dogecoin hareketlerini ansızın görebiliriz.

Hatırlarsanız Elon Musk son boğa sezonunda yaptığı paylaşımlar sayesinde Dogecoin (DOGE)’i iki haneli yükselişlere itebiliyordu. Sosyal medyada fiyat pompalamaya bayılan Musk sadece eğlenmek için bile bunu yapabilir. Hatta bu gece açıklanacak Tesla bilançosunda Dogecoin bile görebiliriz. Böyle bir şeyin olması fiyatın aniden yukarıdaki dirençleri patlatmasına sebep olabilir. Elinde düşük maliyetle Dogecoin (DOGE) tutan yatırımcılar için çok kazançlı satış fırsatları doğabilir. Kademeli satış yapmaya ve stopları iyi izlemeye hassasiyet gösterin. Elbette burada paylaşılan görüşler sadece piyasanın genel görünümüyle ilgili görüşleri kapsamaktadır. Yatırım tavsiyesi içermez.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar