Discord CEO’su Jason Citron’dan Heyecanlandıran Ethereum (ETH) Sinyali!

Discord, Ethereum entegrasyonuna mı hazırlanıyor?
13:30
9 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Discord CEO’su Jason Citron, popüler uygulamada Ethereum ağının potansiyel entegrasyonu ile ilgili önemli sinyaller verdi. Ethereum yatırımcıları bu gelişmeyi heyecanla karşılarken en büyük altcoin ATH seviyelerinde işlem görüyor.

Ethereum Entegrasyonu Yakın Mı?

Topluluk odaklı popüler anlık mesajlaşma uygulaması Discord‘un CEO’su Jason Citron, kullanıcıların MetaMask veya WalletConnect aracılığıyla Ethereum ağına bağlanabilecekleri bir güncellemenin yayın öncesi sürümünün bir görüntüsünü yayınladı. Discord; kullanıcıların iletişime geçmesine, video konferans yapmasına imkan tanırken kripto toplulukları tarafından da yoğun olarak tercih ediliyor.

Bugün itibarıyla Discord’un kurucusu ve CEO’su Jason Citron, uygulamanın gelecekteki bir güncellemesinin yayın öncesi sürümünün bir görüntüsünü paylaştı. Görüldüğü üzere kullanıcıların MetaMask veya WalletConnect cüzdanlarına bağlanabileceklerini gösteriyor. Bununla ilgili henüz resmi bir açıklama kaydedilmedi ve bazı kullanıcılar Ethereum ağının ölçeklenebilirlik sorunları hakkında endişelerini dile getirdi.

P2E’ye Geçiş Mi Geliyor?

Discord, birçok çevrimiçi oyuncunun uğrak noktası ve birçok oyuncu grubu iletişim kurmak adına bu platformu kullanıyor. Ayrıca hemen hemen her kripto para projesi, topluluklarını oluşturmaya ve onlarla kontak kurmak için çalıştıkları bir dizi kanala sahip discord sunucusu kuruyor. Play to earn kavramı, kripto para birimi alanında oldukça sıcak bir konu ve Discord’un mümkün olduğunda gelen değeri yakalamaya çalışması mümkündür. Her durumda uygulama içi işlemler için bir şekilde blok zinciri entegrasyonu Discord kullanan milyonlarca insanın Ethereum ağında bir sıkışıklığa neden olacağı muhtemeldir.

En büyük altcoin Ethereum yaklaşık 4 saat önce 4.837 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. 5.000 dolar barajına oldukça yaklaşan ETH, lider Bitcoin’in yükseliş trendini takip ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar