Dikkat: Coinbase 8 Kripto Para Birimini Yakın Takibe Aldı!

Coinbase kripto para borsası 8 yeni kripto para birimini incelemeye başladı.
08:00
6 Ağustos 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi konumunda olan Coinbase genellikle listelediği her kripto para birimine en az %15 seviyelerinde artış yakalatması ile de tanınmakta ve sektörde buna ”Coinbase Etkisi” denmeye bile başlandı.

Ünlü borsa bugün resmi hesaplarından yaptığı bir açıklamada büyüme planı kapsamında sekiz kripto para birimini yakın takibe aldığını belirtti ve bunlardan uygun olanları yakında listeleyeceğini ima etti.

Coinbase bunun yanı sıra bölgeden bölgeye yasalara uyacak şekilde listeleme yapacaklarını ve zamanla dünya çapındaki Coinbase müşterilerinin sirkülasyondaki bütün dijital varlıkların en azından yüzde 90’ına erişim elde etmesini sağlamayı planladıklarını vurguladı.

Coinbase Büyümeye Başladı

Şu an için ”keşif” aşamasına alınan kripto para birimleri ise sırasıyla Algorand (ALGO), Cosmos (ATOM), Dash (DASH), Decred (DCR), Matic (MATIC), Harmony (ONE), Ontology (ONT) ve Waves (WAVES) olarak açıklandı. Basın saatine göre Dash ve Cosmos sırasıyla toplam piyasa değerine göre en büyük 15. ve 20. kripto para birimi konumunda.

Grayscale Investments geçtiğimiz günlerde yatırım için Coinbase kripto para borsasını seçerek rekor seviyede kripto para aktarımı yapmıştı. İlgili haberin detaylarını buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar