Dev Kripto Para Borsası, Son Dönemde Dikkat Çeken Popüler Meme Coin’i Listeliyor!

AscendEX, bugün TSİ 17.00'da Floki Inu'yu listeleyeceğini açıkladı.
15:03
17 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto para borsası AscendEX (eski adıyla Bitmax), bugün meme coin Floki Inu‘yu listeleyeceğini duyurdu. AscendEX, platformunda FLOKI/USDT alım satım çiftini aktif ederek bu adımı tamamlamış olacak. İşte ayrıntılar…

Dev Kripto Para Alım Satım Platformu, FLOKI Listelemesine Hazırlanıyor

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan AscendEX, bugün TSİ 17.00’da Floki Inu’yu listeleyeceğini açıkladı. AscendEX, kripto yatırımlarından kazanç elde etmek için gereken kaynaklarla bir milyon fazla kurumsal ve bireysel yatırımcıya hizmet veren küresel bir kripto para finans platformudur.

Bu adımı ile AscendEX, son günlerdeki meme coin furyasından yararlanmak istiyor. Floki Inu futbol kulüpleri anlaşmaları, toplu taşıma araçlarındaki reklamları, Burj Khalifa gösterisi ile rakiplerinden sıyrılmayı amaçlıyor. Borsa listelemeleri yükseliş momentumu kazanmak adına en iyi yollardan biridir. Dev borsaların bu kripto paraları listelemesi ile geçtiğimiz dönem örneklerinde görüldüğü üzere varlık fiyatında yükselişler kaydedilmişti.

Floki Inu Yükselişi Sürüyor

Elon Musk’ın Floki adlı evcil köpeğinden ilham alan FLOKI, son günlerdeki hareketli gündemi ile dikkat çekiyor. Floki Inu’nun amiral gemisi yardımcısı ürünü ve 3D blokchain metaverse oyunu Valhalla, oyuncuları metaverse evrenin etkin kılmayı ve ödül kazanmalarını sağlıyor.

Oyunun yer aldığı dünya olan Valhalla’nın ekonomisi FLOKI token’larla çalışıyor. Oyuncular, iksirler ve kristaller dahil olmak üzere yeni eşyalar elde etmek adına FLOKI kullanımı ve alım satımı yapılabilir. Floki Inu token, dolaşıma 9.19 trilyon token ile maksimum 10 trilyon arza sahiptir.

Floki Inu, meme coin’lerin yarattığı hypte’tan ve pazarlamanın gücünden yararlanarak ön plana çıkmayı ve ana akım benimsenmesini sağlamayı planlıyor. FLOKI, projenin hedefler ve geliştirme ekibi tarafından inşa edilen yenilikçi farkındalık çalışmaları ile popülarite kazanmayı hedefliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Tolgahan
    1 sene önce

    Shinja coin bomba gibi geliyor sizde yerinizi alın bence arkadaşlar

    14