X


Dev ABD Firmasından XRP İçin İyi Haber!

TD Ameritrade XRP konusunda bir adım atabilir mi?
15:00
30 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

ABD’nin en büyük finans firmalarından olan TD Ameritrade, sadece 2018 yılında 5 milyar doların üzerindeki geliri ile hakkında duyuru yaptığı her kripto para birimini yükseltebilecek bir potansiyele sahip.

İnternet üzerinden çeşitli finansal varlıkların satışına imkan sağlayan TD Ameritrade, CME’nin Bitcoin (BTC) vadeli işlem sözleşmeleri için benzer bir hizmet vermeye başlamıştı. Bitcoin konusunda elde ettiği başarıdan memnun gözüken dev firma, Twitter üzerinden kendisine yöneltilen bir soruya XRP yatırımcılarını sevindirecek bir yanıt verdi.

Şu an için sadece CME Bitcoin vadelilerini destekleyen TD Ameritrade, XRP‘yi desteklemeyi düşünüp düşünmedikleri sorusuna da şu yanıtı verdi:

“İlginiz için teşekkürler. Şu an için sadece CME üzerinde Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini sunuyoruz. Piyasayı gözlemlemeye devam edip, ilerleyen zamanda ek fırsatları gözden geçireceğiz.”

XRP’ye %33 Yükseliş Getirdi

Şirketin 2018 yılının Aralık ayında XRP hakkında yaptığı ek açıklamaları da hesaba kattığımızda, bunun XRP için bir sinyal olduğunu düşünebiliriz. TD Ameritrade 2018 yılında XRP sektörünü araştırdıklarını ifade eden tweet sonrası XRP’nin değerini tamı tamına %33 arttırmayı başarmıştı.

Buna ek olarak Ripple’a yönelik XRP yatırımcılarının eleştirileri artıyor. Ripple CTO’su David Schwartz ise çok fazla miktarda XRP satmadıkları konusunda ısrarcı. 

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar