X


Decentraland (MANA) Teknik Analizi: Önemli Seviyeler ve Beklentiler

Popüler kripto para MANA, bugün itibarıyla %20'nin üzerinde artışla 3.79 dolara dokunmayı başardı.
19:51
13 Kasım 2021

Decentraland platformunun yerel kripto parası MANA, aylık %370’lik bir artış ile dikkatleri üzerine çekmeye başardı. MANA, azalan bir kama kırılmasının akabinde yüksek seviyeler için girişimlerini sürdürüyor. Kırılma hedefine ulaşılmış olsa da güçlü alım hacmi, aşırı alımda konumlanan RSI‘yı düzeltmeyi tetiklemeden önce popüler altcoin’i %68.6 fibo seviyesine itebilir.

MANA Performansı İle Ön Plana Çıkıyor

Popüler kripto para MANA, bugün itibarıyla %20’nin üzerinde artışla 3.79 dolara dokunmayı başardı. MANA, %61.8 fibo seviyesinden kırılma hedefinden ilerlemeye devam etti. MANA, son 24 saat içerisinde yaklaşık 8 milyar doları aşan hacim ile en çok işlem gören dördüncü kripto para birimi oldu.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Popüler kripto para, bu rakamları %78.6 fibo seviyesinin üzerine eklemeyi başarırsa bir sonraki hedefi 30 Ekim’in en yüksek seviyesi olan 5 dolar olacaktır. Bunun yanı sıra 4 saatlik RSI’nın aşırı alım seviyelerinde olduğunu ve kısa vadede bir kartının ortaya atılabileceğini belirtmekte yarar var.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Öte yandan satıcıların karşı önlem durumunda ilk savunma hattı %61.8 fibo seviyesindeydi. Kısa ve orta vadeli hareketli ortalama çizgileriyle kesişen %50 fibo seviyesine daha güvenilir bir destek yatıyor. MANA‘nın olası yukarı yönlü kırılması, göstergelerin çoğunda yükseliş sinyalleriyle desteklendi. DMI, bir yükseliş eğilimine geçişi gözler önüne seriyor.

ADX göstergesi, pazarda güçlü bir yön eğilimini onaylıyor. RSI’nın aşırı alım konumu yatırımcılar ralliden kâr elde ettikçe bir miktar satış baskısı yaratabilir. Bir düzeltme gerçekleştiği durumda MANA‘nın 20-SMA ve 50-SMA seviyelerinde desteklenen %50 fibo seviyesinde bir mola araması oldukça normal karşılanmalıdır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar